Kamera HD-CVI tubowa DH-HAC-HFW2231RP-Z-IRE6-27135
Dahua
  • Recenzje produktu (0)
Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.8" CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL.
Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
Standard:
AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL
Przetwornik:
1/2.8 " Progressive Scan CMOS
Wielkość matrycy:
2.1 Mpx
Rozdzielczość:
1920 x 1080 - 1080p ,
1280 x 720 - 720p ,
960 x 576 - 960H, PAL
Współpraca z oświetlaczem IR:
ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
Wyjście wideo:
AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL - 1 Vpp / 75 Ω
Do zmiany standardu, w którym pracuje kamera, wymagany jest kontroler PFM820
Menu ekranowe OSD:
Menu OSD dostępne poprzez rejestrator
Obiektyw:
2.7 ... 13.5 mm - Motozoom
Kąt widzenia:
  • 102 ° ... 29 ° (dane producenta)
  • 101 ° ... 28 ° (nasze testy)
Stosunek sygnał/szum (S/N):
> 65 dB
Zasięg oświetlacza IR:
60 m
Regulacja mocy oświetlacza IR:
Automatyczna
Wybrane funkcje:
  • Obiektyw motozoom
  • WDR - 120 dB - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
  • Sense-UP - (Slow Shutter) - Zwiększenie czułości przetwornika
  • F-DNR (Defog) - Redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi
  • 2D-DNR, 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • BLC - kompensacja światła wstecznego (tła)
  • HLC - Kompensacja silnego światła (punktowego)
  • AGC - Automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu
  • Automatyczny balans bieli
  • Strefy prywatności
  • Detekcja ruchu
  • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu
  • Sharpness - Wyostrzanie konturów obrazu
Zasilanie:
12 V DC / 840 mA
Pobór mocy:
≤ 10.1 W
Obudowa:
Compact, Aluminium
Kolor:
Biały
Klasa szczelności:
IP67
Temperatura pracy :
-40 °C ... 60 °C
Waga:
0.59 kg
Wymiary:
213 x 90 x 90 mm