Kamera HD-CVI kopułowa DH-HAC-HDW1200M-0280B-BLACK-26329
Kamera HD-CVI kopułowa DH-HAC-HDW1200M-0280B-BLACK
Dahua
  • Recenzje produktu (0)
Najważniejsze cechy
Przetwornik 1/2.7 2Megapixel CMOS
Ilość klatek 25/30kl/s@1080P, 25/30/50/60kl/s@720P
Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
2D-DNR, BLC, HLC, D-WDR, AGC
Obiektyw: 2.8mm
Maksymalny zasięg reflektora IR do 30m
Stopień ochrony IP67
Zasilanie 12 V DC / 230 mA
Specyfikacja techniczna
Standard: AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL
Przetwornik: 1/2.7 " CMOS
Wielkość matrycy: 2.0 Mpx
Zasięg oświetlacza IR: 30 m
Regulacja mocy oświetlacza IR: Automatyczna
Obiektyw: 2.8 mm, F1.2
Kąt widzenia: 103 °
Współpraca z oświetlaczem IR: ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
Stosunek sygnał/szum (S/N): > 50 dB
Wyjście wideo: AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1 Vpp / 75 Ω
Menu ekranowe OSD: Menu OSD dostępne poprzez rejestrator DAHUA
Klasa szczelności: IP66
Zasilanie: 12 V DC / 230 mA
Obudowa: Dome, Metalowa
Wandaloodporna: Tak
Kolor: czarny
Temperatura pracy: -30 °C - 60 °C
Waga: 0.290 kg
Wymiary: Ø 94 x 80 mm