Kamera HD-CVI kopułowa DH-HAC-HDW1200EMP-A-0360B
Dahua
  • Recenzje produktu (0)
Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.7" CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL.
Kamera spełnia klasę szczelności IP66.
Standard:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL
Przetwornik:
1/2.7 " CMOS
Wielkość matrycy:
2.0 Mpx
Rozdzielczość:
1920 x 1080 - 1080p
1280 x 720 - 720p
Zasięg oświetlacza IR:
50 m
Regulacja mocy oświetlacza IR:
Automatyczna
Obiektyw:
3.6 mm , F2.0
Kąt widzenia:
83 °
Współpraca z oświetlaczem IR:
ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
Stosunek sygnał/szum (S/N):
> 65 dB
Wyjście wideo:
AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS , 1 Vpp / 75 Ω
Wybrane funkcje:
  • Wbudowany mikrofon
  • D-WDR - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
  • DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • BLC - konfigurowalna kompensacja światła wstecznego
  • HLC - Kompensacja silnego światła (punktowego)
  • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu
  • Automatyczny balans bieli
Menu ekranowe OSD:
Menu OSD dostępne poprzez rejestrator DAHUA
Klasa szczelności:
IP67
Zasilanie:
12 V DC / 240 mA
Obudowa:
Dome , Metalowa
Wandaloodporna:
Tak
Kolor:
Biały
Temperatura pracy :
-40 °C ... 60 °C
Waga:
0.43 kg
Wymiary:
Ø 106 x 94 mm