Strona główna1 » Kable2 » Patchcord3 » Kabel patchcord UTP CU kat.6 20m szary
Kabel patchcord UTP CU kat.6 20m szary

Kabel patchcord UTP CU kat.6 20m szary

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 20,16 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,16 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 09493

Cena brutto: 74,10 zł

Cena netto: 60,24 zł

Cena katalogowa: 74,10 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Przeznaczone do połączeń krosowych w punktach dystrybucyjnych oraz połączeń gniazda abonenckiego z urządzeniami aktywnymi takimi jak switch, router lub bezpośrednio z kartą sieciową komputera.

Właściwości:

  • wtyk: 2 x RJ45
  • osłona wtyku zalewana 
  • kat. 6, UTP
  • typ połączenia: prosty 1:1 (według standardu 568B)
  • żyły: 24AWG x 4P linka
  • materiał: miedź CU
  • izolacja i powłoka zew.: PVC
  • częstotliwość: 250 MHz

Zastosowanie:

Patchcordy znajdują zastosowanie w połączeniach urządzeń pasywnych i aktywnych w sieciach LAN, Ethernet, xDSL, telefonicznych - w domu, biurze i przemyśle. Wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, poddawane wielokrotnym testom i weryfikacji zapewniają najwyższe parametry transmisyjne i zgodność z daną kategorią.

Spełniają następujące normy produktowe i aplikacyjne:

PN-EN 41003:2001, PN-EN 50173:2004, ISO/IEC 11801:2002, ANSI/TIA/EIA-568-B.2-1, PN-EN 60-603-7-1:2002 (U).

Produkt posiada deklarację zgodności.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Kabel patchcord UTP CU kat.5e 1m czarny

Kabel patchcord UTP CU kat.5e 1m czarny

8,00 zł brutto6,50 zł netto
Kabel patchcord UTP CCA 3m pomarańczowy

Kabel patchcord UTP CCA 3m pomarańczowy

6,00 zł brutto4,88 zł netto
Kabel patchcord SC/APC-SC/APC 9/125 simplex 5m-23560

Kabel patchcord SC/APC-SC/APC 9/125 simplex 5m

33,26 zł brutto27,04 zł netto
Kabel patchcord UTP CU kat.6 2m biały-26903

Kabel patchcord UTP CU kat.6 2m biały

4,24 zł brutto3,45 zł netto
Kabel patchcord UTP CCA 1m niebieski

Kabel patchcord UTP CCA 1m niebieski

3,70 zł brutto3,01 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl