Strona główna » Kable » Patchcord » Kabel patchcord UTP CU kat.6 0,25m żółty
Kabel patchcord UTP CU kat.6 0,25m żółty-28618
Nowość

Kabel patchcord UTP CU kat.6 0,25m żółty

Koszt wysyłki: od 20,16 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,16 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 22034

Cena brutto: 3,12 zł

Cena netto: 2,54 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Przeznaczone do połączeń krosowych w punktach dystrybucyjnych oraz połączeń gniazda abonenckiego z urządzeniami aktywnymi takimi jak switch, router lub bezpośrednio z kartą sieciową komputera.
Właściwości:

    wtyk: 2 x RJ45
    osłona wtyku zalewana
    kat. 6, UTP
    typ połączenia: prosty 1:1 (według standardu 568B)
    żyły: 24AWG x 4P linka
    materiał: miedź CU
    izolacja i powłoka zew.: PVC
    częstotliwość: 250 MHz

Zastosowanie:

Patchcordy znajdują zastosowanie w połączeniach urządzeń pasywnych i aktywnych w sieciach LAN, Ethernet, xDSL, telefonicznych - w domu, biurze i przemyśle. Wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, poddawane wielokrotnym testom i weryfikacji zapewniają najwyższe parametry transmisyjne i zgodność z daną kategorią.

Spełniają następujące normy produktowe i aplikacyjne:

PN-EN 41003:2001, PN-EN 50173:2004, ISO/IEC 11801:2002, ANSI/TIA/EIA-568-B.2-1, PN-EN 60-603-7-1:2002 (U).

Produkt posiada deklarację zgodności.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Kabel patchcord UTP CCA 0,5m niebieski

Kabel patchcord UTP CCA 0,5m niebieski

4,11 zł brutto3,34 zł netto
Kabel patchcord SC/APC-SC/APC 9/125 simplex 6m

Kabel patchcord SC/APC-SC/APC 9/125 simplex 6m

33,26 zł brutto27,04 zł netto
Kabel patchcord UTP CCA 3m czarny

Kabel patchcord UTP CCA 3m czarny

6,00 zł brutto4,88 zł netto
Patchpanel 24xRJ45 UTP kat.6 19cali 0,5U wspornik

Patchpanel 24xRJ45 UTP kat.6 19cali 0,5U wspornik

269,15 zł brutto218,82 zł netto
Kabel patchcord UTP CU kat.5e 0,5m szary

Kabel patchcord UTP CU kat.5e 0,5m szary

5,00 zł brutto4,07 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl