Strona główna1 » Kable2 » Patchcord3 » Kabel patchcord FTP CU kat.5e 15m zielony
Kabel patchcord FTP CU kat.5e 15m zielony-21963

Kabel patchcord FTP CU kat.5e 15m zielony

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 20,16 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,16 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 17656

Cena brutto: 20,73 zł

Cena netto: 16,85 zł

Cena katalogowa: 20,73 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Kabel patchcord FTP CU kat.5e 2,5m czarny-22682

Kabel patchcord FTP CU kat.5e 2,5m czarny

8,90 zł brutto7,24 zł netto
Kabel patchcord S/FTP PiMF kat.6 2m czerwony

Kabel patchcord S/FTP PiMF kat.6 2m czerwony

11,80 zł brutto9,59 zł netto
Kabel patchcord UTP CU kat.6 1,5m szary

Kabel patchcord UTP CU kat.6 1,5m szary

8,52 zł brutto6,93 zł netto
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 0,5m-22999

Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 0,5m

47,23 zł brutto38,40 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl