Strona główna » Kontrola dostępu » Elektrozaczep uniwersalny ES16-U24-M PROFI
Elektrozaczep uniwersalny ES16-U24-M PROFI-32870Elektrozaczep uniwersalny ES16-U24-M PROFI-32871
Elektrozaczep uniwersalny ES16-U24-M PROFI-32870
Elektrozaczep uniwersalny ES16-U24-M PROFI-32871
Elektrozaczep uniwersalny ES16-U24-M PROFI
Brak
  • Recenzje produktu (0)
Elektrozaczep uniwersalny
Regulacja języka zapadki
Pozwala na eliminacją luzów pomiędzy językiem elektrozamka a językiem zamka drzwi przez wysunięcie języka elektrozamka w zakresie 0 ~ 3 mm od standardowego położenia.
Uniwersalne zasilanie
Elektrozaczep będzie poprawnie pracował jeśli będzie zasilony napięciem 24V AC lub DC.
Pamięć
Opis działania
Bez podania napięcia - elektrozaczep zablokowany.
Podanie napięcia powoduje odblokowanie elektrozaczepu.
Rodzaj
Standardowy (NC)
Uniwersalny
Tak
Napięcie zasilania
24V AC/DC
Wytrzymałość
3000 N
Pobór prądu
24V AC: 370mA
24V DC: 410mA
Rezystancja cewki
59 Ohm
Regulacja języka
0~3 mm