Strona główna » Systemy alarmowe SSWiN » Czujnik PIR + mikrofala Blue Line ISC-CDL1-WA15GE
Czujnik PIR   mikrofala Blue Line ISC-CDL1-WA15GE-29968
Czujnik PIR + mikrofala Blue Line ISC-CDL1-WA15GE
  • Recenzje produktu (0)
CZUJKA TRITECH Z AM BOSCH ISC-CDL1-WA15GE
WŁAŚCIWOŚCI ISC-CDL1-WA15GE
Charakterystyka detekcji ruchu
Antymasking z aktywną IR
Przetwarzanie zakłóceń
Czujnik odporny na małe zwierzęta
Przetwarzanie FSP (First Step Processing)
Odporność na uderzenia i zakłócenia o częstotliwości radiowej
ZASTOSOWANIE
Montaż czujki
ISC-CDL1-WA15GE można zamontować:
  • w rogu, wykorzystując skośne krawędzie podstawy czujki;
  • na płaskiej ścianie, mocując podstawę czujki bezpośrednio na powierzchni;
  • a płaskiej ścianie przy użyciu uchwytu uchylnego B328 lub uchwytu przegubowego B335;
  • na suficie na opcjonalnym uchwycie sufitowym B338.
Zintegrowane oporniki EOL
Samoblokująca obudowa i zdejmowany zacisk
Chroniona, hermetycznie zamknięta komora optyczna i układy elektroniczne
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
 Wymiary
 120 mm x 70 mm x 55 mm
 Materiał
 Udaroodporne tworzywo ABS
 Kolor
 Biały
 Rozmiar kabla do zacisków
 Ø 0,40–1,29 mm (26 AWG do 16 AWG) (UL: 22 AWG do 16 AWG)
 Otoczenie
 Zgodność z klasą środowiskową II (EN50130-5)
 Wilgotność względna
 93% bez kondensacji
 Temperatura pracy
 od -30 do +55°C
 UL: od 0°C do +49°C
 Prąd
 Czuwanie: 15 mA (UL: maksymalne natężenie 35 mA)
 Napięcie (robocze)
 9–15 VDC
 Odporność na zakłócenia radiowe (RFI)
 Brak alarmu lub uzbrojenia na częstotliwościach krytycznych w zakresie od 150 kHz do 2,7 GHz przy natężeniu pola poniżej 10 V/m
 Przekaźnik alarmu, przekaźnik usterki
 półprzewodnikowe nadzorowane styki, normalnie zwarte, o obciążalności <100 mA, 25 V, 2,5 W
 Sabotaż
 Nadzorowane styki, normalnie zwarte, o obciążalności <100 mA, 25 V, 2,5 W