Strona główna » Systemy CCTV » Adapter PoE podnoszący napięcie ASUC-15-480-HS
Adapter PoE podnoszący napięcie ASUC-15-480-HS -30478
Adapter PoE podnoszący napięcie ASUC-15-480-HS
  • Recenzje produktu (0)
Adapter PoE PASSIVE podnoszący napięcie, Vin 10...30VDC, Vout 48VDC, Pout 15W, kompatybilny ze switchami PoE PASSIVE, złącza RJ45/RJ45 (zasilany z RJ45), typu ASUC-15-480-HS
ASUC-15-480-HS to wysokosprawna, nieizolowana przetwornica DC/DC podnosząca napięcie. Przetwornica pozwala na pracę w szerokim zakresie napięć wejściowych i posiada ustalone napięcie wyjściowe 48 VDC. Typowym zastosowaniem modułu jest wytwarzanie napięcia PoE 48 VDC z napięcia pochodzącego z linii PoE PASSIVE 12 VDC lub 24 VDC. Układ zapewnia przy tym przeniesienie transmisji danych pomiędzy złączami wejściowym i wyjściowym.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • możliwość wykorzystania istniejącego źródła PoE PASSIVE o napięciu 10 ... 30 VDC
  • przeniesienie transmisji danych pomiędzy złączami
  • ustalone napięcie wyjściowe 48 VDC
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności przetwornicy
  • duża moc wyjściowa przy niewielkich gabarytach modułu
DANE TECHNICZNE:
Napiecie wyjściowe
RJ-45: 48 VDC kompatybilane z PASSIVE PoE
Maksymalny prąd wyjściowy
0,3 A
Moc wyjściowa
15W
Sygnalizacja pracy
Dioda LED czerwona wewnątrz gniazda RJ45 - obecność napięcia wyjściowego
Konstrukcja obudowy
Izolacyjna folia polietylenowa
Typ złącz we/wy
RJ-45
Stopień ochrony
IP20
Temperatura pracy
-10 ... +40°C
Wymiary
78 x 22 x 17 mm