Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Multiproject Hurtownia Teletechniczna
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
  Katalog » Osprzęt światłowodowy
Światłowody
Podkategorie
Znalezione produkty
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Wyświetlanie od 41 do 80 (z 562 pozycji) Stron: [<< Poprzednia]   1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa   Cena   Koszyk 
 
Alkohol izopropylowy IPA 1l
 Alkohol izopropylowy IPA 1l  Cena:
27,04 zł (netto)
33,26 zł (brutto)

Płyn IPA przeznaczony jest do odtłuszczenia oraz usunięcia zanieczyszczeń z włókna światłowodowego przed założeniem złącza lub spawaniem. Używany może być także do czyszczenia czoła ferruli po polerowaniu. Dostępny jest w ... 
 
Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-E1
 Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-E1  Cena:
312,00 zł (netto)
383,76 zł (brutto)

NEOCLEAN-E to innowacyjne urządzenie służące do czyszczenia złączy światłowodowych. Czyści porty światłowodowe mierników i urządzeń aktywnych, złącza światłowodowe wpięte w panelu do adaptera bez konieczności ich wyjmowania, a ... 
 
Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-E3
 Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-E3  Cena:
270,40 zł (netto)
332,59 zł (brutto)

NEOCLEAN-E to innowacyjne urządzenie służące do czyszczenia złączy światłowodowych. Czyści porty światłowodowe mierników i urządzeń aktywnych, złącza światłowodowe wpięte w panelu do adaptera bez konieczności ich wyjmowania, a ... 
   Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-EZ1P  Cena:
187,20 zł (netto)
230,26 zł (brutto)

    Automat do czyszczenia złączy NEOCLEAN-EZ1P to innowacyjne urządzenie służące do czyszczenia złączy światłowodowych typu LC, MU, ODC, ferrulę złącza 1.25mm. Automat posiada kompaktową obudowę dzięki ... 
   Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-EZ3  Cena:
187,20 zł (netto)
230,26 zł (brutto)

  Automat do czyszczenia złączy NEOCLEAN-EZ3 to innowacyjne urządzenie służące do czyszczenia złączy światłowodowych typu SC, FC, ST, E2000. Automat posiada krótką obudowę dzięki czemu czyszczenie nim jest ... 
 
Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-M
 Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-M  Cena:
332,80 zł (netto)
409,34 zł (brutto)

NEOCLEAN-M to innowacyjne urządzenie służące do czyszczenia wielowłóknowych złączy światłowodowych - MPO/MTP. Czyści porty światłowodowe urządzeń aktywnych, złącza światłowodowe wpięte w panelu do adaptera bez konieczności ... 
 
Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-M
 Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-M  Cena:
301,60 zł (netto)
370,97 zł (brutto)

NEOCLEAN-M to innowacyjne urządzenie służące do czyszczenia wielowłóknowych złączy światłowodowych - MPO/MTP. Czyści porty światłowodowe urządzeń aktywnych, złącza światłowodowe wpięte w panelu do adaptera bez konieczności ... 
 
Automat do czyszczenia ferrul Smart-Cleaner
 Automat do czyszczenia ferrul Smart-Cleaner  Cena:
312,00 zł (netto)
383,76 zł (brutto)

Przyrząd do czyszczenia SMART CLEANER służy do czyszczenia złączy światłowodowych wpiętych do adaptera przez porty 1.25mm. Końcówkę automatu wprowadza się bezpośrednio do adaptera, w którym po drugiej stronie umieszczone jest ... 
 
Blachowkręt do adapterów SC
 Blachowkręt do adapterów SC  Cena:
0,21 zł (netto)
0,26 zł (brutto)

Blachowkręt do adapterów SC, rozmiar 2,2x6,5mm. 
 
Chusteczki bezpyłowe Kim-Wipes 280szt/op
 Chusteczki bezpyłowe Kim-Wipes 280szt/op  Cena:
18,72 zł (netto)
23,03 zł (brutto)

Chusteczki bezpyłowe Kim-Wipes służą do oczyszczania włókna i złącz światłowodowych. Mogą być używane suche lub nasączone alkoholem izopropylowym. Pakowane są w pudełka po 280 szt. Rozmiar chusteczki: 114 mm x 216 mm. 
 
Chusteczki bezpyłowe Sticklers CleanWipes 90szt
 Chusteczki bezpyłowe Sticklers CleanWipes 90szt  Cena:
42,64 zł (netto)
52,45 zł (brutto)

Bezpyłowe chusteczki Sticklers Clean Wipes w rozmiarze 10x5cm w opakowaniu typu tuba (8x8cm). Każdą chusteczką można wyczyścić do sześciu złączy światłowodowych lub jedno włókno. 
 
Chusteczki czyszczące CleanTex CT806
 Chusteczki czyszczące CleanTex CT806  Cena:
2,08 zł (netto)
2,56 zł (brutto)

Chusteczki czyszczące TX806 służą do oczyszczania włókna i złącz światłowodowych. Nasączone są roztworem 91% środka do odtłuszczania IPA i 9% dejonizowaną wodą. Pakowane są pojedynczo w foliowe saszetki. Rozmiar chusteczki: 100mm ... 
 
Chusteczki czyszczące FIS
 Chusteczki czyszczące FIS  Cena:
1,66 zł (netto)
2,04 zł (brutto)

Chusteczki czyszczące nasączone alkoholem izopropylowym. Służą do oczyszczania włókna i złącz światłowodowych. * Zawartość alkoholu - 99% * Pakowane pojedynczo w foliowe saszetki * Rozmiar chusteczki: 100mm x 150mm 
 
Chusteczki Sticklers CleanWipes 50szt
 Chusteczki Sticklers CleanWipes 50szt  Cena:
104,00 zł (netto)
127,92 zł (brutto)

Suche, bezpyłowe chusteczki Sticklers CleanWipes firmy MicroCare dedykowane są do trudnych zastosowań na miejscu instalacji. Chusteczki pakowane są pojedynczo w foliowe saszetki, które po otwarciu zabezpieczają przeniesienie zanieczyszczeń ... 
 
Chusteczki Sticklers CleanWipes400 100/400
 Chusteczki Sticklers CleanWipes400 100/400  Cena:
195,52 zł (netto)
240,49 zł (brutto)

Chusteczki Sticklers CleanWipes 400 dostarczane są w wygodnym pudełku umożliwiającym łatwe i szybkie czyszczenie złączy światłowodowych. Pudełko posiada unikalny system kolorowych prowadnic zmniejszający możliwość ponownego użycia ... 
 
Dozownik IPA poj. 4oz.
 Dozownik IPA poj. 4oz.  Cena:
151,84 zł (netto)
186,76 zł (brutto)

Dozownik płynu IPA z metalowym elementem dozującym. Płyn IPA przeznaczony jest do odtłuszczenia oraz usuwania zanieczyszczeń z włókna światłowodowego przed spawaniem lub podczas zarabiania złączy.   Pojemność 4oz - ok. ... 
 
Dozownik IPA poj. 8oz.
 Dozownik IPA poj. 8oz.  Cena:
58,24 zł (netto)
71,64 zł (brutto)

Dozownik płynu IPA z plastikowym elementem dozującym. Płyn IPA przeznaczony jest do odtłuszczenia oraz usuwania zanieczyszczeń z włókna światłowodowego przed spawaniem lub podczas zarabiania złączy.   Pojemność 8oz - ok. ... 
 
Druciki do oczyszczania otworu ferruli 125µm 12szt
 Druciki do oczyszczania otworu ferruli 125µm 12szt  Cena:
41,60 zł (netto)
51,17 zł (brutto)

Druciki do oczyszczania ferruli służą do czyszczenia otworu ferruli przed procesem klejenia. Przydatne są także do przetykania zablokowanego przez ukruszone włókno lub klej otworu. sprzedawane są w specjalnych tubach po 12 szt rozmiary ... 
 
Dystrybutor oznaczników rolkowych cyfry 0-9 76szt
 Dystrybutor oznaczników rolkowych cyfry 0-9 76szt  Cena:
145,60 zł (netto)
179,09 zł (brutto)

Wygodny i poręczny dystrybutor samoprzylepnych oznaczników z cyframi 0-9. Każda cyfra umieszczona jest na osobnej rolce, rolki są wymienne i mogą być kupowane oddzielnie. Na rolce znajduje się 76 nalepek danej cyfry. 
 
Elektrody do spawarki Fujikura FSM-50S FSM-60S
 Elektrody do spawarki Fujikura FSM-50S FSM-60S  Cena:
353,60 zł (netto)
434,93 zł (brutto)

Wydajność elektrod - 2000 spawów. 
 
Gilotyna IFO do włókna POF
 Gilotyna IFO do włókna POF  Cena:
208,00 zł (netto)
255,84 zł (brutto)

Precyzyjna przycinarka do włókna POF służy do profesjonalnego przycinania włókna. Wykonane cięcie nie wymaga dalszego polerowania. Posiada sześć otworów pasujących do najczęściej używanych rozmiarów włókna polimerowego. Ponadto ... 
 
Gniazdko naścienne FTTH 2xSCsx
 Gniazdko naścienne FTTH 2xSCsx  Cena:
6,24 zł (netto)
7,68 zł (brutto)

Gniazdko abonenckie FTTH 2xSCsx jest przeznaczone do naściennego montażu wewnątrz pomieszczeń. Pozwala na zakończenie do dwóch włókien światłowodowych w adapterach typu SC simplex. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić ... 
 
Identyfikator ruchu optycznego Grandway OFI3
 Identyfikator ruchu optycznego Grandway OFI3  Cena:
1.664,00 zł (netto)
2.046,72 zł (brutto)

Identyfikator włókna OFI-3 jest przenośnym urządzeniem służącym do wykrywania kierunku przepływu sygnału transmisyjnego w światłowodzie oraz do identyfikowania światłowodu. Przyrząd pracuje w oparciu o nieinwazyjną metodę ... 
 
Identyfikator włókna światłowodowego Grandway OFS1
 Identyfikator włókna światłowodowego Grandway OFS1  Cena:
12.480,00 zł (netto)
15.350,40 zł (brutto)

Zestaw umożliwiający identyfikację konkretnego pracującego włókna bez konieczności przerywania transmisji i rozłączania włókien. 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 0,5m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 0,5m  Cena:
22,40 zł (netto)
27,55 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 2m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 2m  Cena:
22,96 zł (netto)
28,24 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 3m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 3m  Cena:
24,00 zł (netto)
29,52 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,2m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,2m  Cena:
21,60 zł (netto)
26,57 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,3m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,3m  Cena:
22,08 zł (netto)
27,16 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FTP CU kat.6 20m szary
 Kabel patchcord FTP CU kat.6 20m szary  Cena:
39,03 zł (netto)
48,01 zł (brutto)

 
 
Kabel patchcord LC-FC 50/125 OM2 simplex 1m
 Kabel patchcord LC-FC 50/125 OM2 simplex 1m  Cena:
20,80 zł (netto)
25,58 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 10m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 10m  Cena:
49,92 zł (netto)
61,40 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 12m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 12m  Cena:
54,40 zł (netto)
66,91 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 15m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 15m  Cena:
60,32 zł (netto)
74,19 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 1m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 1m  Cena:
31,20 zł (netto)
38,38 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 20m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 20m  Cena:
70,72 zł (netto)
86,99 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 2m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 2m  Cena:
33,28 zł (netto)
40,93 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 3m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 3m  Cena:
35,36 zł (netto)
43,49 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 5m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 5m  Cena:
39,52 zł (netto)
48,61 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 OM3 duplex 3m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 OM3 duplex 3m  Cena:
38,46 zł (netto)
47,31 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
Wyświetlanie od 41 do 80 (z 562 pozycji) Stron: [<< Poprzednia]   1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Nowe produkty
Cena:
187,20 zł (netto)
230,26 zł (brutto)
  
Cena:
187,20 zł (netto)
230,26 zł (brutto)
  
Kontakt
Tel
(58) 341 03 03
GSM
Sławomir Janusch
535 840 640
slawek.janusch@multiproject.com.pl
34934660
GSM
Filip Kosiedowski
537 00 25 45
filip.kosiedowski@multiproject.com.pl
50722378
Godziny działania sklepu
8°° - 17°°
Składanie zamówień internetowych 24h
Logowanie
Koszyk
... jest pusty
Informacje
Język
Polski Angielski Rosyjski
Cennik
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Nowości
Zobacz wszystkie
26 kwiecień 2018
10914530 wywołań od 08 czerwiec 2010
Copyright © 2012 oscGold