Strona główna1 » Osprzęt światłowodowy2 » Adaptery

Adaptery

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Adapter do DL1 - redukcja portu 2.5mm na 1.25mm

Adapter do DL1 - redukcja portu 2.5mm na 1.25mm

127,92 zł brutto104,00 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter E2000/APC SM

Adapter E2000/APC SM

43,49 zł brutto35,36 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter FC męski - LC żeński simplex

Adapter FC męski - LC żeński simplex

102,34 zł brutto83,20 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter FC/APC SM

Adapter FC/APC SM

6,40 zł brutto5,20 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter FC/PC SM

Adapter FC/PC SM

5,12 zł brutto4,16 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter HFBR4505Z szary

Adapter HFBR4505Z szary

7,68 zł brutto6,24 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter hybrydowy SC/APC - FC/APC simplex

Adapter hybrydowy SC/APC - FC/APC simplex

19,19 zł brutto15,60 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter hybrydowy SC/PC - FC/PC simplex

Adapter hybrydowy SC/PC - FC/PC simplex

19,19 zł brutto15,60 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter hybrydowy SC/PC - LC/PC simplex

Adapter hybrydowy SC/PC - LC/PC simplex

63,96 zł brutto52,00 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter hybrydowy SC/PC - ST duplex

Adapter hybrydowy SC/PC - ST duplex

25,58 zł brutto20,80 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter hybrydowy SC/PC - ST simplex

Adapter hybrydowy SC/PC - ST simplex

19,19 zł brutto15,60 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter hybrydowy ST - FC/PC simplex

Adapter hybrydowy ST - FC/PC simplex

19,19 zł brutto15,60 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter hybrydowy ST - FDDI

Adapter hybrydowy ST - FDDI

76,75 zł brutto62,40 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter LC MM duplex

Adapter LC MM duplex

7,68 zł brutto6,24 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter LC MM duplex OM3 turkus

Adapter LC MM duplex OM3 turkus

7,68 zł brutto6,24 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter LC SM duplex

Adapter LC SM duplex

7,68 zł brutto6,24 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter LC SM duplex z klapką

Adapter LC SM duplex z klapką

10,23 zł brutto8,32 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter LC SM quad

Adapter LC SM quad

15,35 zł brutto12,48 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter LC SM simplex

Adapter LC SM simplex

7,68 zł brutto6,24 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter LC/APC SM duplex

Adapter LC/APC SM duplex

7,68 zł brutto6,24 zł netto
szt. Do koszyka
Adapter LC/APC SM simplex

Adapter LC/APC SM simplex

7,68 zł brutto6,24 zł netto
szt. Do koszyka

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl