Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Multiproject Hurtownia Teletechniczna
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
  Katalog » Systemy CCTV
Akcesoria CCTV
Systemy CCTV
- Jeżeli jesteś firmą i korzystasz z produktów niżej wymienionych producentów
- Jeżeli chcesz mieć łatwy dostęp do zawsze aktualnych cen
- Jeżeli Twój rabat jest za niski i marzysz o wyższym...

...zadzwoń do nas!
Oferujemy wyrównanie rabatu lub jego podwyższenie w Multiproject!
Podkategorie
Znalezione produkty
Pokaż:
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Wyświetlanie od 121 do 160 (z 3708 pozycji) Stron: [<< Poprzednia]   1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa   Cena   Koszyk 
 
Extender transmiter HDMI po skrętce UTP do 120m
 Extender transmiter HDMI po skrętce UTP do 120m  Cena:
516,90 zł (netto)
635,79 zł (brutto)

OPIS Urządzenie umożliwia przesył sygnału wysokiej rozdzielczości do odbiornika telewizyjnego wyposażonego w złącze HDMI poprzez skrętkę komputerową kat. 5e lub 6.   HDMI-EX-120 doskonale nadaje się do podłączenia tunera ... 
 
Extender transmiter HDMI po skrętce UTP do 120m IR
 Extender transmiter HDMI po skrętce UTP do 120m IR  Cena:
575,00 zł (netto)
707,25 zł (brutto)

Urządzenie umożliwia przesył sygnału wysokiej rozdzielczości do odbiornika telewizyjnego wyposażonego w złącze HDMI poprzez skrętkę komputerową kat. 5e lub 6.   Doskonale nadaje się do podłączenia tunera satelitarnego, ... 
 
Extender transmiter HDMI po skrętce UTP do 50m
 Extender transmiter HDMI po skrętce UTP do 50m  Cena:
280,00 zł (netto)
344,40 zł (brutto)

 Extender HDMI na dwie skrętki kat. 5e lub 6 umożliwia podłączenie sygnału wysokiej rozdzielczości (HD) do odbiornika telewizyjnego wyposażonego w złącze HDMI poprzez skrętkę komputerowe kat 5e lub 6 na odległość do ... 
 
Extender transmiter VGA po skrętce UTP do 300m
 Extender transmiter VGA po skrętce UTP do 300m  Cena:
325,20 zł (netto)
400,00 zł (brutto)

Extender VGA po skręce służy do aktywnej transmisji sygnału VGA do 300m po skrętce komputerowej. Nadajnik dokonuje symetryzacji sygnału VGA umożliwiając jego transmisję po skrętce komputerowej. Trzy pary służą do transmisji ... 
 
Extender USB MUSB-1/1/So adresowalny z separ.
 Extender USB MUSB-1/1/So adresowalny z separ.  Cena:
389,00 zł (netto)
478,47 zł (brutto)

MUSB-1/1/So jest urządzeniem opracowanym przez firmę Ewimar, które umożliwia sterowanie rejestratorów cyfrowych Video lub / i komputerów na odległość do 1200m za pomocą myszy USB. Specjalnie skonstruowany algorytm, wykorzystuje do ... 
 
Extender USBMUSB-1/1 1200m aktywny
 Extender USBMUSB-1/1 1200m aktywny  Cena:
341,00 zł (netto)
419,43 zł (brutto)

MUSB-1/1 jest urządzeniem opracowanym przez firmę Ewimar, które umożliwia sterowanie rejestratorów cyfrowych Video lub / i komputerów na odległość do 1200m za pomocą muszy USB. Specjalnie skonstruowany algorytm, wykorzystuje do sterowania ... 
   Gniazdo antenowe TV-SAT końcowe białe p/t KARRE  Cena:
49,31 zł (netto)
60,65 zł (brutto)

  
 
Gniazdo DC 2,1/5,5 szybkozłącze zasilania
 Gniazdo DC 2,1/5,5 szybkozłącze zasilania  Cena:
3,25 zł (netto)
4,00 zł (brutto)

Umożliwia przedłużenie kabla zasilacza biegnącego do kamery, bez konieczności obcinania wtyczki i lutowania przewodów. Wyposażone jest w wygodne złącze śrubowe, które umożliwia proste podłączenie kabla zasilającego (skrętka, przewód ... 
   Gniazdo elektryczne białe z/u KARRE  Cena:
10,21 zł (netto)
12,56 zł (brutto)

  
   Gniazdo elektryczne n/t SCHUKO hermet.IP55 Aquant  Cena:
33,24 zł (netto)
40,89 zł (brutto)

Obrotowa wkładka centralna: Nie Z zabezpieczeniem przed dziećmi: Nie Miejsce na etykietę/oznaczenie: Nie Funkcja wyłączania: Nie Z mechanizmem wyrzutu wtyczki: ... 
   Gniazdo elektryczne schuko z klapką PALMIYE n/t  Cena:
12,35 zł (netto)
15,19 zł (brutto)

  Gniazdo schuko z klapką 16A, zaciski bezśrubowe, kołki montażowe w zestawie. 
   Gniazdo elektryczne z uziem. z klapką PALMIYE n/t  Cena:
13,29 zł (netto)
16,35 zł (brutto)

  Gniazdo z uziemieniem z klapką 16A, zaciski bezśrubowe, kołki montażowe w zestawie. 
   Gniazdo modularne n/t 1xRJ-45 kat.6 ekranow. 8p8c  Cena:
31,50 zł (netto)
38,75 zł (brutto)

  Gniazdo teleinformatyczne natynkowe zaprojektowane zostało do wykorzystania w szybkich sieciach teleinformatycznych. Jest pasywnym elementem okablowania strukturalnego stosowanym w punktach abonenckich. Gniazdo wyposażone jest w Jeden ... 
 
Gniazdo modularne n/t 2xRJ-45 kat.6 ekranow. 8p8c
 Gniazdo modularne n/t 2xRJ-45 kat.6 ekranow. 8p8c  Cena:
66,97 zł (netto)
82,37 zł (brutto)

  Gniazdo posiada bardzo duże zapasy transmisyjne przez co niweluje w znaczącym stopniu błędy powstałe w wyniku instalacji (błąd w rozplocie, mało miejsca w puszce instalacyjnej, niedoświadczony instalator ... 
 
Gniazdo modularne n/t 2xRJ-45 kat.6 ekranow. 8p8c
 Gniazdo modularne n/t 2xRJ-45 kat.6 ekranow. 8p8c  Cena:
31,50 zł (netto)
38,75 zł (brutto)

  Gniazdo teleinformatyczne natynkowe zaprojektowane zostało do wykorzystania w szybkich sieciach teleinformatycznych. Jest pasywnym elementem okablowania strukturalnego stosowanym w punktach abonenckich. Gniazdo wyposażone jest w dwa ... 
   Gniazdo modularne RJ-45 8p8c KARRE  Cena:
26,49 zł (netto)
32,58 zł (brutto)

  
 
Gniazdo RCA szybkozłącze audio/wideo
 Gniazdo RCA szybkozłącze audio/wideo  Cena:
2,86 zł (netto)
3,52 zł (brutto)

W opakowaniu: 10 szt. Podana cena za szt Rodzaj złącza: CINCH Gniazdo / zaciski kablowe Kolor: Czarny Mocowanie ekranu: Zaciski kablowe Mocowanie żyły: Zaciski ... 
   Higrometr z wyjściem 0-10V RH-05/A HVAC  Cena:
699,00 zł (netto)
859,77 zł (brutto)

  
   Hub USB 3.0 1x7 5Gbs aktywny z zasilaczem UH720  Cena:
234,89 zł (netto)
288,91 zł (brutto)

 Dane techniczne Producent TP-Link Gwarancja 2 lata typ koncentrator  rodzaj aktywny  standard USB 3.0  ... 
 
Injector PoE HYUNDAI HYU-170 zewn. 48V 0,36A -> 12V 1A
 Injector PoE HYUNDAI HYU-170 zewn. 48V 0,36A -> 12V 1A  Cena:
71,65 zł (netto)
88,13 zł (brutto)

Injector PoE HYU-170 zewn. - Zewnętrzny, PoE  (woda i pył) - Standard IEEE 802.3af - Napięcie wejściowe: 44 ~ 57V DC - Prąd wejściowy: do 0.36A - Napięcie wyjściowe: 12V DC - Prąd wyjściowy: 1A - Moc wyjściowa: 12W (82% ... 
   Kabel do programowania paneli Optima OP-PR2  Cena:
69,00 zł (netto)
84,87 zł (brutto)

 Programator do konfiguracji oraz aktualizacji paneli Optima MA765, SL255 i 255V2 z poziomu komputera PC (kable w komplecie) 
   Kabel patchcord FTP CU kat.5e 15m zielony  Cena:
16,85 zł (netto)
20,73 zł (brutto)

 
   Kabel patchcord FTP CU kat.5e 20m zielony  Cena:
19,26 zł (netto)
23,69 zł (brutto)

 
   Kabel patchcord FTP CU kat.5e 2m zielony  Cena:
3,59 zł (netto)
4,42 zł (brutto)

 
   Kabel patchcord FTP CU kat.5e 3m zielony  Cena:
5,03 zł (netto)
6,19 zł (brutto)

 
   Kabel patchcord FTP CU kat.5e 5m zielony  Cena:
7,00 zł (netto)
8,61 zł (brutto)

 
   Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 OM3 duplex 30m  Cena:
116,72 zł (netto)
143,57 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 10m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 10m  Cena:
36,00 zł (netto)
44,28 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
   Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 30m  Cena:
64,48 zł (netto)
79,31 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 70m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 70m  Cena:
183,04 zł (netto)
225,14 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC-FC 9/125 simplex 1m
 Kabel patchcord SC-FC 9/125 simplex 1m  Cena:
21,60 zł (netto)
26,57 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 30m
 Kabel patchcord SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 30m  Cena:
99,84 zł (netto)
122,80 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/APC-LC/PC 9/125 simplex 3m
 Kabel patchcord SC/APC-LC/PC 9/125 simplex 3m  Cena:
24,80 zł (netto)
30,50 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m
 Kabel patchcord SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m  Cena:
25,66 zł (netto)
31,56 zł (brutto)

Wysokiej jakości Patchcord, renomowanej marki Producenta. Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.657A2. Patchcordy z włóknem G657A2 można stosować w instalacjach wymagających zredukowanego ... 
   Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 25m  Cena:
58,24 zł (netto)
71,64 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 50m
 Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 50m  Cena:
124,80 zł (netto)
153,50 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SL-JH 4x50/125 rozdz. LC MM 140m
 Kabel patchcord SL-JH 4x50/125 rozdz. LC MM 140m  Cena:
796,00 zł (netto)
979,08 zł (brutto)

patchcord na kablu światłowodowym SL-JH-D 4G 50/125 (centralna luźna tuba, uniwersalny, LSOH, wzmocnienie z włókien szklanych, zapora przeciwwilgociowa, 6,5mm, czarny, 2000N) 140m, z wyprowadzeniem patchcordowym, zakończony 4 złączami LC/PC ... 
 
Kabel patchcord SL-JH 4x50/125 rozdz. LC MM 170m
 Kabel patchcord SL-JH 4x50/125 rozdz. LC MM 170m  Cena:
822,00 zł (netto)
1.011,06 zł (brutto)

patchcord na kablu światłowodowym SL-JH-D 4G 50/125 (centralna luźna tuba, uniwersalny, LSOH, wzmocnienie z włókien szklanych, zapora przeciwwilgociowa, 6,5mm, czarny, 2000N) 170m, z wyprowadzeniem patchcordowym, zakończony 4 złączami LC/PC ... 
 
Kabel patchcord SL-JH 4x50/125 rozdz. LC MM 190m
 Kabel patchcord SL-JH 4x50/125 rozdz. LC MM 190m  Cena:
1.060,00 zł (netto)
1.303,80 zł (brutto)

patchcord na kablu światłowodowym SL-JH-D 4G 50/125 (centralna luźna tuba, uniwersalny, LSOH, wzmocnienie z włókien szklanych, zapora przeciwwilgociowa, 6,5mm, czarny, 2000N) 190m, z wyprowadzeniem patchcordowym, zakończony 4 złączami LC/PC ... 
 
Kabel patchcord SL-JH 4x50/125 rozdz. LC MM 550m
 Kabel patchcord SL-JH 4x50/125 rozdz. LC MM 550m  Cena:
2.326,00 zł (netto)
2.860,98 zł (brutto)

patchcord na kablu światłowodowym SL-JH-D 4G 50/125 (centralna luźna tuba, uniwersalny, LSOH, wzmocnienie z włókien szklanych, zapora przeciwwilgociowa, 6,5mm, czarny, 2000N) 550m, z wyprowadzeniem patchcordowym, zakończony 4 złączami LC/PC ... 
Wyświetlanie od 121 do 160 (z 3708 pozycji) Stron: [<< Poprzednia]   1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Nowe produkty
Cena:
105,00 zł (netto)
129,15 zł (brutto)
  
Cena:
84,00 zł (netto)
103,32 zł (brutto)
  
Cena:
49,00 zł (netto)
60,27 zł (brutto)
  
Cena:
216,32 zł (netto)
266,07 zł (brutto)
  
Cena:
58,24 zł (netto)
71,64 zł (brutto)
  
Cena:
64,48 zł (netto)
79,31 zł (brutto)
  
Polecane produkty w kategorii Systemy CCTV
Kamera 4w1 kopułowa HYUNDAI HYU-329 2Mpix 2,8-12mm
Cena:
286,40 zł (netto)
352,27 zł (brutto)
  
Kamera 4w1 kopułowa HYUNDAI HYU-328 2Mpix 2,8-12mm
Cena:
286,40 zł (netto)
352,27 zł (brutto)
  
Tester serwisowy CCTV 5w1 HYUNDAI HYU-274
Cena:
3.007,50 zł (netto)
3.699,23 zł (brutto)
  
Kamera IP kopułowa  HYUNDAI HYU-303 2Mpix 2,8mm
Cena:
471,90 zł (netto)
580,44 zł (brutto)
  
Transformator video pasywny TR-1GQ
Cena:
13,01 zł (netto)
16,00 zł (brutto)
  
Transformator video pasywny HYUNDAI HYU-155 na kablu ...
Cena:
22,45 zł (netto)
27,61 zł (brutto)
  
Switch PoE HYUNDAI HYU-263 9xFE 8xPoE
Cena:
699,70 zł (netto)
860,63 zł (brutto)
  
Switch PoE HYUNDAI HYU-262 5xFE 4xPoE
Cena:
276,63 zł (netto)
340,25 zł (brutto)
  
Kamera 4w1 tubowa HYUNDAI HYU-296 3Mpix 2,8-12mm
Cena:
468,68 zł (netto)
576,48 zł (brutto)
  
Kamera 4w1 kopułowa HYUNDAI HYU-326 2Mpix 2,8mm
Cena:
186,30 zł (netto)
229,15 zł (brutto)
  
Kontakt
Tel
(58) 341 03 03
GSM
Sławomir Janusch
535 840 640
slawek.janusch@multiproject.com.pl
34934660
GSM
Filip Kosiedowski
537 00 25 45
filip.kosiedowski@multiproject.com.pl
50722378
Godziny działania sklepu
8°° - 17°°
Składanie zamówień internetowych 24h
Logowanie
Koszyk
... jest pusty
Informacje
Język
Polski Angielski Rosyjski
Cennik
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Nowości
Zobacz wszystkie
25 kwiecień 2018
10908712 wywołań od 08 czerwiec 2010
Copyright © 2012 oscGold