Strona główna1 » Systemy CCTV2 » Switch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFP
Switch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFPSwitch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFPSwitch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFPSwitch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFPSwitch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFPSwitch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFPSwitch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFP
Switch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFPSwitch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFPSwitch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFPSwitch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFPSwitch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFPSwitch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFPSwitch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFP

Switch PoE przemysłowy IGS-624HPT 4xGE 4xPoE 2xSFP

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 16901

Cena brutto: 1 661,12 zł

Cena netto: 1 350,50 zł

Cena katalogowa: 1 661,12 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
 

Planet IGS-624HPT 4-portowy przemysłowy przełącznik Ethernet 10/100/1000T 802.3at PoE + 2 porty 100/1000X SFP

 

Rozwiązanie do przesyłania danych i zasilania PoE+ na dużych odległościach

Planet IGS-624HPT to przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet z 802.3at PoE+, który zapewnia wysoką wydajność połączeń przewodowych i elastyczne możliwości rozbudowy infrastruktury sieciowej w trudnych warunkach przemysłowych. Przełącznik zapewnia 4 porty 10/100/1000Base-T z mieszaczem 802.3af/at PoE i 2 dodatkowe interfejsy światłowodowe 100/1000Base-X SFP, umieszczone w wytrzymałej obudowie z certyfikatem IP30 i redundantnym systemem zasilania. IGS-624HPT idealnie nadaje się do wdrożeń systemu nadzoru i kontroli w trudnych warunkach klimatycznych i środowiskach o szerokim zakresie temperatur od -40 do 75 stopni Celsjusza.

Wydajne zasilanie PoE dla zastosowań monitoringu

Aby spełnić wysokie wymagania instalacji z dużym zapotrzebowaniem na moc, IGS-624HPT został wyposażony w 4 porty 10/100/1000 Mb/s z obsługą zarówno IEEE 802.3af jak i IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus, które łączy przesyłanie danych i zasilania 30 W na port, poprzez kabel Cat. 5e/6. Całkowita moc PoE, wynosząca 120 W umożliwia zasilenie wymagających urządzeń, takich jak szybkoobrotowe kamery kopułkowe z PTZ, wielokanałowe zewnętrzne punkty dostępowe i inne urządzenia PoE, które wymagają podwójnej ilości mocy, dwukrotnie większej, niż oferuje standard 802.3af.

 

Inteligentny wskaźnik LED rzeczywistego wykorzystania mocy PoE

IGS-624HPT pozwala użytkownikom łatwo i skutecznie monitorować aktualny stan wykorzystania mocy za pomocą wskaźnika LED. Przedni panel został wyposażony w 4 pomarańczowe diody, wskazujące zużycie wynoszące 30 W, 60 W, 90 W oraz 120 W.

 

Wygodny i niezawodny system zasilania

Aby ułatwić korzystanie z 802.3at PoE przy pomocy dołączonego zasilacza 48 V DC w zastosowaniach transportowych i przemysłowych, IGS-624HPT podnosi napięcie z 48 V do 52 V, aby rozwiązać problem niedostatecznej ilości zasilania dla standardu PoE+. Aby zwiększyć niezawodność działania i elastyczność, IGS-624HPT został wyposażony w dwa złącza zasilania DC, które zapewniają również redundancję zasilania.

 

Wysoki budżet mocy dla zasilania PoE

Z mocą wyjściową, wynoszącą 30 W na port, IGS-624HPT może zasilać urządzenia na większej, niż standardowa (100 m) odległości dzięki extenderowi Planet do zasilania urządzeń IEEE 802.3af PoE. Połączenie wielu extenderów PoE planet umożliwia podwójne, potrójne i nawet poczwórne zwiększenie dystansu sieci PoE.

 

Wzmocniona obudowa

IGS-624HPT został wyposażony w wytrzymałą metalową obudowę z certyfikatem odporności IP30, co pozwala na łatwą instalację w ciężkich przemysłowych środowiskach. Obudowa zapewnia ochronę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi i ciężkimi przepięciami. Dzięki możliwości pracy w temperaturach od -40 do 75 stopni Celsjusza, IGS-624HPT może być umieszczany w praktycznie dowolnie trudnych warunkach. Urządzenie może być zamontowane na szynie DIN lub na ścianie, co pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni szafy.

Światłowód umożliwiający poszerzenie zasięgu wdrażanej sieci

Dwa gniazda SFP są kompatybilne z transceiverami 100Base-FX lub 1000Base-SX/LX/WDM przez SFP (Smal Form Factor Pluggable). Interfejs światłowodowy gwarantuje wysoką przepustowość do wszystkich węzłów sieci i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci Gigabit Ethernet o 550 m (światłowód Multi-Mode) do 10/20/30/40/50/70/120 km (światłowód Single-Mode lub WDM).

 

Różne tryby pracy

Planet IGS-624HPT może pracować jako 6-portowy przełącznik Ethernet lub 4+2 światłowodowy przełącznik redundantny. W trybie 6-portowego przełącznika, IGS-624HPT może pracować w mechanizmie Store-and-Forward o dużej wydajności, a z drugiej strony w trybie światłowodowym 4+2 zapewnia wydajne redundancyjne łącze dla krytycznych instalacji. Tryb redundantny obsługuje funkcję automatycznego odzyskiwania. Jeśli port docelowy nie działa, urządzenie przekieruje pakiet do innego portu zapasowego.

 

 

Informacja dla zamawiających

IGS-624HPT

Industrial 4-Port 10/100/1000T 802.3at PoE+ w/ 2-Port 100/1000X SFP Ethernet Switch

Przełącznik nie posiada zasilacza zewnętrznego.


 

 

Specyfikacja techniczna

Porty RJ45

4 x 10/100/1000Base-T RJ-45 TP
Auto-MDI/MDI-X, Auto-Negocjacja

SFP / mini-GBIC

2 x SFP
Wsparcie wkładek 1000Base-SX/LX i 100Base-FX SFP

Przełącznik DIP

DIP-1: SFP Port 5 1000Base-X (default) / 100Base-FX
DIP-2: SFP Port 6 1000Base-X (default)/ 100Base-FX
DIP-3: Switch mode / Fiber Redundant mode

Złącza

Zdejmowalny 6-pinowy terminal blok
Pin 1/2 dla Power 1; Pin 3/4 dla fault alarm; Pin 5/6 dla Power 2

Alarm

Zapewnia jedno wyjście przekaźnikowe w przypadku awarii zasilania 
Zdolnośc przenoszenia przekaźnika: 1A @ DC 24V

LED

3 x LED dla Systemu i zasilania: 
 ■ Zielony: DC Power 1
 ■ Zeilony: DC Power 2
 ■ Zeilony: Power Fault
2 x LED na każdy port RJ45  (Port-1~Port-4):
 ■ Zielony: 1000 LNK/ACT, Pomarańczowy:100 LNK/ACT
 ■ Pomarańczowy: PoE In-use
1 x LED dla mini-GBIC (Port-5 i Port-6):
 ■ Zielony: LNK/ACT
4 x LED dla PoE Power Usage (W):
 ■ Pomarańczowy: 30, 60, 90 i 120W

Ochrona ESD

6KV DC

Ochrona EFT

6KV DC

Obudowa

Aluminiowa IP30

Rodzaj instalacji

Zestaw do montażu DIN, uszy do montażu ściennego

Wymiary (Szer. x Głęb. x Wys.)

152 x 107x 72 mm

Waga

1539g

Wymagania zasilania

48V DC, 5A maks..
RZasilanie redundantne z ochroną przed odwróconą polaryzacją

Pobór mocy / BTU

15.1W / 52 BTU (pełne obciążenie bez PoE)
135.1W / 461 BTU (pełne obciążenie z PoE)

Power over Ethernet

Standard PoE

IEEE 802.3af / IEEE 802.3at Power over Ethernet / PSE

Rodzaj zasilania PoE

End-Span

Oznaczenie PINów zasilających

1/2(+), 3/6(-)

Wyjście PiE

Per port 52V DC, 275mA. Maks. 15.4W (IEEE 802.3af)
Per port 52V DC, 535mA. Max. 30W (IEEE 802.3at)

Maksymalna liczba urządzeń PoE klasy 4

4

Switch Specification

Architektura przełącznika

Store-and-Forward

Tabela adresów

1K wejściów

Kontrola przepływu

Back pressure dla half duplex
IEEE 802.3x Pause Frame dla full duplex

Przełączanie

12Gbps

Przepustowość (pakietów na sekundę)

8.93Mpps@64bytes

Maksymalnie przenoszona jednostka

9216 bytes

Prędkość

SX/LX: 2000Mbps (full-duplex)
FX: 200Mbps (full-duplex)
TP: 10/20Mbps, 100/200Mbps, 2000Mbps

Spełniane standardy

Spełniane standardy

IEEE 802.3 Ethernet / 10Base-T
IEEE 802.3u Fast Ethernet / 100Base-TX
IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet / 1000Base-T
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet / 1000Base-SX/LX
IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
IEEE 802.3at High Power over Ethernet
IEEE 802.3af Power over Ethernet

Zgodność z regulacjami

FCC Part 15 Class A, CE

Testy

IEC60068-2-32(swobodny upadek)
IEC60068-2-27(wstrząs)
IEC60068-2-6(wibracje)

Środowiskowe

Temperatura

Operating: -40~75 stopniC

Storage: -40~75 stopni C

Wilgotność

Praca: 5~95% (bez kondensacji)

Przechowywanie: 5~95% (bez kondensacji)

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Extender PoE EXT-POE3H w obudowie hermetycznej-22241

Extender PoE EXT-POE3H w obudowie hermetycznej

137,76 zł brutto112,00 zł netto
Zasilacz impulsowy 24V 1,46A metal-22376

Zasilacz impulsowy 24V 1,46A metal

102,42 zł brutto83,27 zł netto
Kabel 3RCA-3RCA 15m HQ RK-22564

Kabel 3RCA-3RCA 15m HQ RK

65,34 zł brutto53,12 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl