Strona główna1 » Systemy CCTV2 » Switch PoE przemysłowy IGS-620TF 4xGE 2xSFP
Switch PoE przemysłowy IGS-620TF 4xGE 2xSFP

Switch PoE przemysłowy IGS-620TF 4xGE 2xSFP

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 20,16 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,16 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 16883

Cena brutto: 888,87 zł

Cena netto: 722,66 zł

Cena katalogowa: 888,87 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
 Planet IGS-620TF Przełącznik przemysłowy 4-porty 10/100/1000T + 2-porty 100/1000X SFP Ethernet

Porty

  • 4-porty 10/100/1000Base-T RJ-45 z funkcją auto MDI / MDI-X

  • 2-porty SFP, SFP wspiera wkładki 1000Base-X i 100Base-FX poprzez konfigurowalny DIP swictch

  • Redundacja portu optycznego

  • Link status auto-detect and redundant on Dual ports with the same connector type

  • Tylko Primary-Port jest aktywny w danej chwili, Backup-Port jest zablokowany

  • Gdy wystąpi awaria łącza pierwotnego, ruch automatycznie przełącza się na port zapasowy

  • Gdy stan pierwotnego portu powróci do połączenia, ruch zostanie zamieniony z portu zapasowego na port podstawowy

 

Funkcje zarządzania wartswy 2

  • Wsparcie Auto-negocjacji i 10/100Mbps half / full duplex oraz 1000Mbps full duplex mode

  • Wysoko wydajna architektura Store and Forward, runt/CRC filtering eliminates erroneous packets to optimize the network bandwidth

  • Zapobiega utracie pakietów za pomocą kontroli back pressure (Half-Duplex) i sterowania przepływem ramki IEEE 802.3x PAUSE (Full-Duplex)

  • Obsługa ramek Jumbo 9K

  • Backplane (Switching Fabric): 12Gbps

  • Zintegrowany silnik wyszukiwania adresów, obsługuje bezwzględne adresy MAC 1K

  • Automatyczne uczenie się adresów i adresów starzejących

  • Protokół CSMA/CD

 

Obudowa przemysłowa / Instalacja

  • Metalowa obudowa Slimm ochrona IP30

  • Montaż na szynie DIN/montaż ścienny

  • Redundantny układ zasilania

  • Od 12 do 48V DC, redundantne zasilanie z funkcją ochrony przed odwrotną polaryzacją - Możliwość stosowania zasilacza AC 24V

  • Ochrona EFT do 6000 VDC na linii elektroenergetycznej

  • Ochrona ESD do 6000 VDC Ethernet

  • Temperatura pracy od -40 do 75 stopni C

Przełącznik nie posiada zasilacza zewnętrznego.

 

 

Specyfikacja techniczna

Porty miedziane

4 x 10/100/1000Base-T RJ-45 TP
Auto-MDI/MDI-X, Auto negocjacja

SFP / mini-GBIC

2x 1000Base-SX/LX/BX SFP interfaces (Port-5 i Port-6)
Kompatybilnby z 100Base-FX SFP

Przełącznik DIP

DIP-1: SFP Port 5 1000Base-X (default) / 100Base-FX
DIP-2: SFP Port 6 1000Base-X (default)/ 100Base-FX
DIP-3: Switch mode / Fiber Redundant mode

Złącza

Zdejmowalny 6-pinowy terminal blok
Pin 1/2 dla Power 1; Pin 3/4 dla alarmu o błędzie; Pin 5/6 dla Power 2

Alarm

Zapewnia jedno wyjście przekaźnikowe w celu zaniku zasilania 
Zdolność przenoszenia przekaźnika: 1A @ DC 24V

LED

3 x LED dla Systemu i zasilania: 
 ■ Zielony: DC Power 1
 ■ Zielony: DC Power 2
 ■ Zielony: Power Fault
2 x LED dla każdego portu RJ45 (Port-1~Port-4):
 ■ Zielony: 1000 LNK/ACT
 ■ Pomarańczowy:100 LNK/ACT
1 x LED dla interfejsu mini-GBIC (Port-5 i Port-6):
 ■ Zielony: LNK/ACT

Ochrona ESD

6KV DC

Ochrona EFT

6KV DC

Obudowa

Metalowa IP30

Instalacja

Zestaw do montażu rack, uszy do montażu ściennego

Wymiary (Szer. x Głęb.  x Wys.)

135 x 87 x 32mm

Waga

503g

Wymagania zasilania

DC 12~48V lub AC 24V
Zasilanie redundantne z ochroną przed odwróconą polaryzacją

Pobór mocy / BTU

7.2W / 24BTU

Okablowanie

Twisted-Pair
 10Base-T: 2-pary UTP KAT. 3, 4, 5, do 100 metrów
 100Base-TX: 2-pary UTP KAT. 5, 5e do 100 metrów
 1000Base-T: 4-pary UTP KAT. 5e, 6 do 100 metrów
Fiber-Optic Cable
 1000Base-SX:
  50/125μm or 62.5/125μm światłowód multi-mode do 550m 
 1000Base-LX:
  9/125μm światłowód single-mode do 10/20/30/40/50/70/120 
  kilometrów (w zależności od modułu SFP)
 100Base-FX:
  ● 50/125μm or 62.5/125μm światłowód multi-mode do 2 
   kilometrów
  ● 9/125μm światłowód single-modedo 20/40/60 kilometrów 
   (w zależności od modułu SFP)

Specyfikacja przełącznika

Architektura przełączania

Store-and-Forward

Tabela adresów

1K wejść

Kontrola przeływu

Back pressure dla half duplex
IEEE 802.3x Pause Frame dla full duplex

Przełączanie

12Gbps

Przepustowość (pakietów na sekundę)

8.93Mpps@64bytes

Maksymalna jednostka nadawcza

9216 bytes

Prędkość

SX/LX: 2000Mbps (full-duplex)
FX: 200Mbps (full-duplex)
TP: 10/20Mbps, 100/200Mbps, 2000Mbps

Spełniane standardy

Zgodność z standardami

IEEE 802.3 Ethernet / 10Base-T
IEEE 802.3u Fast Ethernet / 100Base-TX
IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet / 1000Base-T
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet / 1000Base-SX/LX
IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control

Zgodność z regulacjami

FCC Part 15 Class A, CE

Testy

IEC60068-2-32(swobodny upadek)
IEC60068-2-27(wstrząs)
IEC60068-2-6(wibracje)

Środowiskowe

Temperatura

Praca: -40~75 stopni C

Przechowywanie: -40~75 stopni C

Wilgotność

Praca: 5~95% (bez kondensacji)

Przechowywanie: 5~95% (bez kondensacji)

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Obudowa natynkowa DS-KAB02 do serii Villa-22364

Obudowa natynkowa DS-KAB02 do serii Villa

154,98 zł brutto126,00 zł netto
Rejestrator IP 4-kanałowy HYU-523 4xPoE-22831

Rejestrator IP 4-kanałowy HYU-523 4xPoE

831,60 zł brutto676,10 zł netto
Kamera tubowa HD-SDI DEX-C2-230 2Mpix 3,6mm-23002

Kamera tubowa HD-SDI DEX-C2-230 2Mpix 3,6mm

369,00 zł brutto300,00 zł netto
Dystans do kamer HYU-521-22174

Dystans do kamer HYU-521

170,85 zł brutto138,90 zł netto
Osłonki termokurczliwe spawów 45mm 100szt-22344

Osłonki termokurczliwe spawów 45mm 100szt

21,92 zł brutto17,82 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl