Strona główna1 » Przewody2 » Głośnikowe/Mikrofonowe3 » Skrzynka narzędziowa 12" Green Box K-N12G
Skrzynka narzędziowa 12" Green Box K-N12G-21990Skrzynka narzędziowa 12
Skrzynka narzędziowa 12" Green Box K-N12G-21990Skrzynka narzędziowa 12

Skrzynka narzędziowa 12" Green Box K-N12G

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 20,16 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,16 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 17675

Cena brutto: 22,44 zł

Cena netto: 18,24 zł

Cena katalogowa: 22,44 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
 

Skrzynka narzędziowa 12" GREEN BOX K-N12G.
Skrzynka narzędziowa zarówno dla majsterkowiczów jak i profesjonalistów. Idealna do warsztatu, garażu, na budowę oraz do domu. Teraz już zawsze będziesz miał pod ręką swoje narzędzia, śrubki, gwoździe i inne drobne i większe elementy niezbędne przy pracy bądź hobby. Skrzynka posiada wewnątrz praktyczną tackę dzięki, której idealnie uporządkujesz wszystkie rzeczy. W pokrywie znajdują się dwa praktyczne organizery, w których dodatkowo umieścisz najdrobniejsze elementy. Posiada ucho umożliwiające założenie kłódki.

Wysokość

150 mm

Szerokość

167 mm

Długość

Polipropylen

Długość

300 mm


Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Przewód głośnikowy 2x0,50 Cu OFC 100m

Przewód głośnikowy 2x0,50 Cu OFC 100m

218,78 zł brutto177,87 zł netto
Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 25m-22049

Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 25m

71,64 zł brutto58,24 zł netto
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 70m

Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 70m

194,44 zł brutto158,08 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl