Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Multiproject Hurtownia Teletechniczna
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
  Katalog » Przewody
Przewody
Podkategorie
Znalezione produkty
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Wyświetlanie od 1 do 40 (z 862 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa   Cena   Koszyk 
 
Bęben przewodowy 6/CB
 Bęben przewodowy 6/CB  Cena:
113,82 zł (netto)
140,00 zł (brutto)

Bęben zwrotny z kaucją do przewodów od 500m wzwyż. Zdjęcie poglądowe. 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 0,5m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 0,5m  Cena:
22,40 zł (netto)
27,55 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,2m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,2m  Cena:
21,60 zł (netto)
26,57 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,3m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,3m  Cena:
22,08 zł (netto)
27,16 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-LC/PC 50/125 duplex 15m
 Kabel patchcord ST-LC/PC 50/125 duplex 15m  Cena:
72,96 zł (netto)
89,74 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-LC/PC 50/125 duplex 20m
 Kabel patchcord ST-LC/PC 50/125 duplex 20m  Cena:
84,48 zł (netto)
103,91 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel telefoniczny spiralny 4p4c 2,0m biały
 Kabel telefoniczny spiralny 4p4c 2,0m biały  Cena:
3,73 zł (netto)
4,59 zł (brutto)

 
 
Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1310nm WDM
 Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1310nm WDM  Cena:
90,18 zł (netto)
110,92 zł (brutto)

 Moduł SFP-WDM 1,25Gbps SM Tx=1310nm LC simplex, jest przeznaczony do transmisji światłowodowej z wykorzystaniem jednego włókna światłowodowego pracujący na fali przemiennej Tx=1310nm i Rx=1550nm. Moduł wykonany jest z elementu ... 
 
Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1550nm WDM
 Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1550nm WDM  Cena:
90,18 zł (netto)
110,92 zł (brutto)

 Moduł SFP-WDM 1,25Gbps SM Tx=1550nm LC simplex, jest przeznaczony do transmisji światłowodowej z wykorzystaniem jednego włókna światłowodowego pracujący na fali przemiennej Tx=1550 i Rx=1310nm. Moduł wykonany jest z elementu ... 
 
Pigtail LC 9/125 1m
 Pigtail LC 9/125 1m  Cena:
6,88 zł (netto)
8,46 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Pigtail SC 9/125 1m
 Pigtail SC 9/125 1m  Cena:
6,24 zł (netto)
7,68 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Przewód 3RCA w ekranie płaski 100m
 Przewód 3RCA w ekranie płaski 100m  Cena:
292,06 zł (netto)
359,23 zł (brutto)

Przewód 3xRCA Audio w ekranie płaski Specyfikacja: - 3 x żyła ekranowana; - kolor: czarny; - przekrój przewodu: płaski. 
 
Przewód do pomp wody TML T-RD 3x1,5 450/750V mb
 Przewód do pomp wody TML T-RD 3x1,5 450/750V mb  Cena:
17,34 zł (netto)
21,33 zł (brutto)

Zastosowanie Odpowiednik kabli typu OGł. Przeznaczony do stałego użytku w wodzie, do podłączania urządzeń takich jak zanurzone pompy silnikowe. Odpowiedni do wody pitnej i przemysłowej oraz dla średnich obciążeń ... 
 
Przewód do pomp wody TML T-RD 3x2,5 450/750V mb
 Przewód do pomp wody TML T-RD 3x2,5 450/750V mb  Cena:
23,91 zł (netto)
29,41 zł (brutto)

Zastosowanie Odpowiednik kabli typu OGł. Przeznaczony do stałego użytku w wodzie, do podłączania urządzeń takich jak zanurzone pompy silnikowe. Odpowiedni do wody pitnej i przemysłowej oraz dla średnich obciążeń ... 
 
Przewód do pomp wody TML T-RD 4x1,5 450/750V mb
 Przewód do pomp wody TML T-RD 4x1,5 450/750V mb  Cena:
20,31 zł (netto)
24,98 zł (brutto)

Zastosowanie Odpowiednik kabli typu OGł. Przeznaczony do stałego użytku w wodzie, do podłączania urządzeń takich jak zanurzone pompy silnikowe. Odpowiedni do wody pitnej i przemysłowej oraz dla średnich obciążeń ... 
 
Przewód do pomp wody TML T-RD 4x2,5 450/750V mb
 Przewód do pomp wody TML T-RD 4x2,5 450/750V mb  Cena:
34,19 zł (netto)
42,05 zł (brutto)

Zastosowanie Odpowiednik kabli typu OGł. Przeznaczony do stałego użytku w wodzie, do podłączania urządzeń takich jak zanurzone pompy silnikowe. Odpowiedni do wody pitnej i przemysłowej oraz dla średnich obciążeń ... 
 
Przewód do pomp wody TML T-RD 4x4,00 450/750V mb
 Przewód do pomp wody TML T-RD 4x4,00 450/750V mb  Cena:
39,85 zł (netto)
49,02 zł (brutto)

Zastosowanie Odpowiednik kabli typu OGł. Przeznaczony do stałego użytku w wodzie, do podłączania urządzeń takich jak zanurzone pompy silnikowe. Odpowiedni do wody pitnej i przemysłowej oraz dla średnich obciążeń ... 
 
Przewód do pomp wody TML T-RD 4x6,00 450/750V mb
 Przewód do pomp wody TML T-RD 4x6,00 450/750V mb  Cena:
61,96 zł (netto)
76,21 zł (brutto)

Zastosowanie Odpowiednik kabli typu OGł. Przeznaczony do stałego użytku w wodzie, do podłączania urządzeń takich jak zanurzone pompy silnikowe. Odpowiedni do wody pitnej i przemysłowej oraz dla średnich obciążeń ... 
 
Przewód DY 1x0,50 biały 450/750V 100m
 Przewód DY 1x0,50 biały 450/750V 100m  Cena:
48,00 zł (netto)
59,04 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x0,50 czarny 450/750V 100m
 Przewód DY 1x0,50 czarny 450/750V 100m  Cena:
48,00 zł (netto)
59,04 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x0,75 biały 450/750V 100m
 Przewód DY 1x0,75 biały 450/750V 100m  Cena:
58,00 zł (netto)
71,34 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x0,75 czarny 450/750V 100m
 Przewód DY 1x0,75 czarny 450/750V 100m  Cena:
58,00 zł (netto)
71,34 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x0,75 czerwony 450/750V 100m
 Przewód DY 1x0,75 czerwony 450/750V 100m  Cena:
58,00 zł (netto)
71,34 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x0,75 niebieski 450/750V 100m
 Przewód DY 1x0,75 niebieski 450/750V 100m  Cena:
58,00 zł (netto)
71,34 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,00 biały 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,00 biały 450/750V 100m  Cena:
72,00 zł (netto)
88,56 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,00 brązowy 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,00 brązowy 450/750V 100m  Cena:
72,00 zł (netto)
88,56 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,00 czarny 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,00 czarny 450/750V 100m  Cena:
72,00 zł (netto)
88,56 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,00 czerwony 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,00 czerwony 450/750V 100m  Cena:
72,00 zł (netto)
88,56 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,00 żółto-zielony 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,00 żółto-zielony 450/750V 100m  Cena:
72,00 zł (netto)
88,56 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,5 niebieski 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,5 niebieski 450/750V 100m  Cena:
106,00 zł (netto)
130,38 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,50 biały 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,50 biały 450/750V 100m  Cena:
106,00 zł (netto)
130,38 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,50 brązowy 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,50 brązowy 450/750V 100m  Cena:
106,00 zł (netto)
130,38 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,50 czarny 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,50 czarny 450/750V 100m  Cena:
106,00 zł (netto)
130,38 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,50 czerwony 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,50 czerwony 450/750V 100m  Cena:
106,00 zł (netto)
130,38 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,50 zielony 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,50 zielony 450/750V 100m  Cena:
106,00 zł (netto)
130,38 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,50 żółto-zielony 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,50 żółto-zielony 450/750V 100m  Cena:
106,00 zł (netto)
130,38 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,50 żółty 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,50 żółty 450/750V 100m  Cena:
106,00 zł (netto)
130,38 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x2,50 biały 450/750V 100m
 Przewód DY 1x2,50 biały 450/750V 100m  Cena:
170,00 zł (netto)
209,10 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x2,50 brązowy 450/750V 100m
 Przewód DY 1x2,50 brązowy 450/750V 100m  Cena:
170,00 zł (netto)
209,10 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x2,50 czarny 450/750V 100m
 Przewód DY 1x2,50 czarny 450/750V 100m  Cena:
170,00 zł (netto)
209,10 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
Wyświetlanie od 1 do 40 (z 862 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Polecane produkty w kategorii Przewody
Przewód RG-59U+2x0,50 Pro CCTV 200m
Cena:
439,11 zł (netto)
540,11 zł (brutto)
  
Przewód RG-6 Pro 1,16Cu 300m bęben
Cena:
503,28 zł (netto)
619,03 zł (brutto)
  
Przewód UTPn kat.5e zewn. z linką nośną 305m
Cena:
743,90 zł (netto)
915,00 zł (brutto)
  
Przewód FTP kat.5e+żel Multicable HQ Cu 305m
Cena:
743,90 zł (netto)
915,00 zł (brutto)
  
Przewód RG-6 Tri-Shield 1,02Cu Premium 500m
Cena:
661,63 zł (netto)
813,80 zł (brutto)
  
Przewód HDGsżo 3x2,5 FE180/PH90 100m ognioodporny
Cena:
833,12 zł (netto)
1.024,74 zł (brutto)
  
Przewód UTP kat.5e+żel Multicable HQ Cu 500m
Cena:
944,70 zł (netto)
1.161,98 zł (brutto)
  
Przewód HTKSH 4x2x0,8 FE180/PH90 100m
Cena:
814,00 zł (netto)
1.001,22 zł (brutto)
  
Przewód RG-59+2x1,00 żelowany Pro CCTV 300m
Cena:
945,76 zł (netto)
1.163,28 zł (brutto)
  
Przewód RG-59+3x1,00 żelowany Pro CCTV 300m
Cena:
1.109,94 zł (netto)
1.365,23 zł (brutto)
  
Przewód UTPw kat.6+żel Bitner HQ Cu 500m
Cena:
2.747,28 zł (netto)
3.379,15 zł (brutto)
  
Kontakt
Tel
(58) 341 03 03
GSM
Sławomir Janusch
535 840 640
slawek.janusch@multiproject.com.pl
34934660
GSM
Filip Kosiedowski
537 00 25 45
filip.kosiedowski@multiproject.com.pl
50722378
Godziny działania sklepu
8°° - 17°°
Składanie zamówień internetowych 24h
Logowanie
Koszyk
... jest pusty
Informacje
Język
Polski Angielski Rosyjski
Cennik
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
13 grudzień 2017
10283205 wywołań od 08 czerwiec 2010
Copyright © 2012 oscGold