Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Multiproject Hurtownia Teletechniczna
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
  Katalog » Przewody
Przewody
Podkategorie
Znalezione produkty
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Wyświetlanie od 1 do 40 (z 894 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa   Cena   Koszyk 
 
Bęben przewodowy 6/CB
 Bęben przewodowy 6/CB  Cena:
113,82 zł (netto)
140,00 zł (brutto)

Bęben zwrotny z kaucją do przewodów od 500m wzwyż. Zdjęcie poglądowe. 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 0,5m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 0,5m  Cena:
22,40 zł (netto)
27,55 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,2m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,2m  Cena:
21,60 zł (netto)
26,57 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,3m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,3m  Cena:
22,08 zł (netto)
27,16 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC-FC 50/125 OM2 simplex 1m
 Kabel patchcord LC-FC 50/125 OM2 simplex 1m  Cena:
20,80 zł (netto)
25,58 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 70m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 70m  Cena:
158,08 zł (netto)
194,44 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 10m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 10m  Cena:
36,00 zł (netto)
44,28 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 70m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 70m  Cena:
183,04 zł (netto)
225,14 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC-FC 9/125 simplex 1m
 Kabel patchcord SC-FC 9/125 simplex 1m  Cena:
21,60 zł (netto)
26,57 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 30m
 Kabel patchcord SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 30m  Cena:
99,84 zł (netto)
122,80 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/APC-LC/PC 9/125 simplex 3m
 Kabel patchcord SC/APC-LC/PC 9/125 simplex 3m  Cena:
24,80 zł (netto)
30,50 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m
 Kabel patchcord SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m  Cena:
25,66 zł (netto)
31,56 zł (brutto)

Wysokiej jakości Patchcord, renomowanej marki Producenta. Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.657A2. Patchcordy z włóknem G657A2 można stosować w instalacjach wymagających zredukowanego ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 50m
 Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 50m  Cena:
124,80 zł (netto)
153,50 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-LC/PC 50/125 duplex 15m
 Kabel patchcord ST-LC/PC 50/125 duplex 15m  Cena:
72,96 zł (netto)
89,74 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-LC/PC 50/125 duplex 20m
 Kabel patchcord ST-LC/PC 50/125 duplex 20m  Cena:
84,48 zł (netto)
103,91 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-SC/PC 50/125 duplex 30m
 Kabel patchcord ST-SC/PC 50/125 duplex 30m  Cena:
99,84 zł (netto)
122,80 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 30m
 Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 30m  Cena:
99,84 zł (netto)
122,80 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel telefoniczny spiralny 4p4c 2,0m biały
 Kabel telefoniczny spiralny 4p4c 2,0m biały  Cena:
3,73 zł (netto)
4,59 zł (brutto)

 
 
Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1310nm WDM
 Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1310nm WDM  Cena:
90,18 zł (netto)
110,92 zł (brutto)

 Moduł SFP-WDM 1,25Gbps SM Tx=1310nm LC simplex, jest przeznaczony do transmisji światłowodowej z wykorzystaniem jednego włókna światłowodowego pracujący na fali przemiennej Tx=1310nm i Rx=1550nm. Moduł wykonany jest z elementu ... 
 
Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1550nm WDM
 Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1550nm WDM  Cena:
90,18 zł (netto)
110,92 zł (brutto)

 Moduł SFP-WDM 1,25Gbps SM Tx=1550nm LC simplex, jest przeznaczony do transmisji światłowodowej z wykorzystaniem jednego włókna światłowodowego pracujący na fali przemiennej Tx=1550 i Rx=1310nm. Moduł wykonany jest z elementu ... 
 
Nadajnik SM WDM 1310nm 1xVideo 1xAudio 1xRS-485
 Nadajnik SM WDM 1310nm 1xVideo 1xAudio 1xRS-485  Cena:
603,04 zł (netto)
741,74 zł (brutto)

 Urządzenie OFT-111 składa się z dwóch odrębnych modułów: nadajnika i odbiornika. Umożliwiają transmisję 1 sygnału analogowego video, 1 sygnału audio, 1 kanału danych telemetrycznych (RS-485) oraz posiadają 1-kanałowy moduł ... 
 
Odbiornik SM WDM 1310nm 1xVideo 1xAudio 1xRS-485
 Odbiornik SM WDM 1310nm 1xVideo 1xAudio 1xRS-485  Cena:
603,04 zł (netto)
741,74 zł (brutto)

  Urządzenie OFT-111 składa się z dwóch odrębnych modułów: nadajnika i odbiornika. Umożliwiają transmisję 1 sygnału analogowego video, 1 sygnału audio, 1 kanału danych telemetrycznych (RS-485) oraz posiadają 1-kanałowy moduł ... 
 
Pigtail LC 9/125 1m
 Pigtail LC 9/125 1m  Cena:
6,88 zł (netto)
8,46 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Pigtail SC 9/125 1m
 Pigtail SC 9/125 1m  Cena:
6,24 zł (netto)
7,68 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Przewód 3RCA w ekranie płaski 100m
 Przewód 3RCA w ekranie płaski 100m  Cena:
292,06 zł (netto)
359,23 zł (brutto)

Przewód 3xRCA Audio w ekranie płaski Specyfikacja: - 3 x żyła ekranowana; - kolor: czarny; - przekrój przewodu: płaski. 
 
Przewód do pomp wody TML T-RD 3x1,5 450/750V mb
 Przewód do pomp wody TML T-RD 3x1,5 450/750V mb  Cena:
17,34 zł (netto)
21,33 zł (brutto)

Zastosowanie Odpowiednik kabli typu OGł. Przeznaczony do stałego użytku w wodzie, do podłączania urządzeń takich jak zanurzone pompy silnikowe. Odpowiedni do wody pitnej i przemysłowej oraz dla średnich obciążeń ... 
 
Przewód do pomp wody TML T-RD 3x2,5 450/750V mb
 Przewód do pomp wody TML T-RD 3x2,5 450/750V mb  Cena:
23,91 zł (netto)
29,41 zł (brutto)

Zastosowanie Odpowiednik kabli typu OGł. Przeznaczony do stałego użytku w wodzie, do podłączania urządzeń takich jak zanurzone pompy silnikowe. Odpowiedni do wody pitnej i przemysłowej oraz dla średnich obciążeń ... 
 
Przewód do pomp wody TML T-RD 4x1,5 450/750V mb
 Przewód do pomp wody TML T-RD 4x1,5 450/750V mb  Cena:
20,31 zł (netto)
24,98 zł (brutto)

Zastosowanie Odpowiednik kabli typu OGł. Przeznaczony do stałego użytku w wodzie, do podłączania urządzeń takich jak zanurzone pompy silnikowe. Odpowiedni do wody pitnej i przemysłowej oraz dla średnich obciążeń ... 
 
Przewód do pomp wody TML T-RD 4x2,5 450/750V mb
 Przewód do pomp wody TML T-RD 4x2,5 450/750V mb  Cena:
34,19 zł (netto)
42,05 zł (brutto)

Zastosowanie Odpowiednik kabli typu OGł. Przeznaczony do stałego użytku w wodzie, do podłączania urządzeń takich jak zanurzone pompy silnikowe. Odpowiedni do wody pitnej i przemysłowej oraz dla średnich obciążeń ... 
 
Przewód do pomp wody TML T-RD 4x4,00 450/750V mb
 Przewód do pomp wody TML T-RD 4x4,00 450/750V mb  Cena:
39,85 zł (netto)
49,02 zł (brutto)

Zastosowanie Odpowiednik kabli typu OGł. Przeznaczony do stałego użytku w wodzie, do podłączania urządzeń takich jak zanurzone pompy silnikowe. Odpowiedni do wody pitnej i przemysłowej oraz dla średnich obciążeń ... 
 
Przewód do pomp wody TML T-RD 4x6,00 450/750V mb
 Przewód do pomp wody TML T-RD 4x6,00 450/750V mb  Cena:
61,96 zł (netto)
76,21 zł (brutto)

Zastosowanie Odpowiednik kabli typu OGł. Przeznaczony do stałego użytku w wodzie, do podłączania urządzeń takich jak zanurzone pompy silnikowe. Odpowiedni do wody pitnej i przemysłowej oraz dla średnich obciążeń ... 
 
Przewód DY 1x0,50 biały 450/750V 100m
 Przewód DY 1x0,50 biały 450/750V 100m  Cena:
48,00 zł (netto)
59,04 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x0,50 czarny 450/750V 100m
 Przewód DY 1x0,50 czarny 450/750V 100m  Cena:
48,00 zł (netto)
59,04 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x0,75 biały 450/750V 100m
 Przewód DY 1x0,75 biały 450/750V 100m  Cena:
58,00 zł (netto)
71,34 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x0,75 czarny 450/750V 100m
 Przewód DY 1x0,75 czarny 450/750V 100m  Cena:
58,00 zł (netto)
71,34 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x0,75 czerwony 450/750V 100m
 Przewód DY 1x0,75 czerwony 450/750V 100m  Cena:
58,00 zł (netto)
71,34 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x0,75 niebieski 450/750V 100m
 Przewód DY 1x0,75 niebieski 450/750V 100m  Cena:
58,00 zł (netto)
71,34 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,00 biały 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,00 biały 450/750V 100m  Cena:
72,00 zł (netto)
88,56 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,00 brązowy 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,00 brązowy 450/750V 100m  Cena:
72,00 zł (netto)
88,56 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
 
Przewód DY 1x1,00 czarny 450/750V 100m
 Przewód DY 1x1,00 czarny 450/750V 100m  Cena:
72,00 zł (netto)
88,56 zł (brutto)

Przewody DY 450/750V przeznaczone są do przyłączania elektrycznych odbiorników, do układania na stałe, o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.    Budowa miedziana wg ... 
Wyświetlanie od 1 do 40 (z 894 pozycji) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Nowe produkty
Reflektometr Grandway FHO5000-T40F
Cena:
28.800,00 zł (netto)
35.424,00 zł (brutto)
  
Reflektometr Grandway FHO5000-MD21 QUAD
Cena:
28.080,00 zł (netto)
34.538,40 zł (brutto)
  
Przewód UTP kat.6 flame retardant Madex 305m
Cena:
527,11 zł (netto)
648,35 zł (brutto)
  
Zestaw narzędziowy - spawanie i inspekcja w walizc
Cena:
2.808,00 zł (netto)
3.453,84 zł (brutto)
  
Zestaw narzędziowy - spawanie i inspekcja w torbie
Cena:
3.016,00 zł (netto)
3.709,68 zł (brutto)
  
Zestaw narzędziowy - montaż złączy
Cena:
6.136,00 zł (netto)
7.547,28 zł (brutto)
  
Polecane produkty w kategorii Przewody
Przewód UTP kat.5e+żel Multicable HQ Cu 305m
Cena:
622,36 zł (netto)
765,50 zł (brutto)
  
Przewód UTP kat.5e Tri-Protect Multicable 305m
Cena:
813,01 zł (netto)
1.000,00 zł (brutto)
  
Przewód multimedialny RG-6 Cu + UTP kat.5e Cu 150m
Cena:
406,50 zł (netto)
500,00 zł (brutto)
  
Kontakt
Tel
(58) 341 03 03
GSM
Sławomir Janusch
535 840 640
slawek.janusch@multiproject.com.pl
34934660
GSM
Filip Kosiedowski
537 00 25 45
filip.kosiedowski@multiproject.com.pl
50722378
Godziny działania sklepu
8°° - 17°°
Składanie zamówień internetowych 24h
Logowanie
Koszyk
... jest pusty
Informacje
Język
Polski Angielski Rosyjski
Cennik
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Nowości
Zobacz wszystkie
18 luty 2018
10614190 wywołań od 08 czerwiec 2010
Copyright © 2012 oscGold