Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Multiproject Hurtownia Teletechniczna
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
  Katalog » Przewody » Głośnikowe/Mikrofonowe » Przewód 3RCA w ekranie płaski 100m
Informacje o produkcie
Przewód 3RCA w ekranie płaski 100m
Cena produktu: 292,06 zł (netto)
359,23 zł (brutto)
Zamawiana ilość:  
Przewód 3RCA w ekranie płaski 100m
Numer katalogowy 00429
Dostępność Dostępny
Jednostka miary 100m/rolka
Średnia ocena
Brak recenzji
Opis
Linki
Recenzje
Przewód 3xRCA Audio w ekranie płaski
Specyfikacja:

- 3 x żyła ekranowana;
- kolor: czarny;
- przekrój przewodu: płaski.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Data dodania produktu: 21 październik 2010.
Poprzednia strona Produkt 22 z 60
w kategorii Głośnikowe/Mikrofonowe
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii Głośnikowe/Mikrofonowe
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 70m
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 70m 158,08 zł (netto)
194,44 zł (brutto)
Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC-FC 9/125 simplex 1m
Kabel patchcord SC-FC 9/125 simplex 1m 21,60 zł (netto)
26,57 zł (brutto)
Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC-FC 50/125 OM2 simplex 1m
Kabel patchcord LC-FC 50/125 OM2 simplex 1m 20,80 zł (netto)
25,58 zł (brutto)
Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 50m
Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 50m 124,80 zł (netto)
153,50 zł (brutto)
Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-SC/PC 50/125 duplex 30m
Kabel patchcord ST-SC/PC 50/125 duplex 30m 99,84 zł (netto)
122,80 zł (brutto)
Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
Kontakt
Tel
(58) 341 03 03
GSM
Sławomir Janusch
535 840 640
slawek.janusch@multiproject.com.pl
34934660
GSM
Filip Kosiedowski
537 00 25 45
filip.kosiedowski@multiproject.com.pl
50722378
Godziny działania sklepu
8°° - 17°°
Składanie zamówień internetowych 24h
Logowanie
Koszyk
... jest pusty
Informacje
Język
Polski Angielski Rosyjski
Cennik
Powiadomienia
Ostatnio oglądane
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Nowości
Zobacz wszystkie
23 styczeń 2018
10516120 wywołań od 08 czerwiec 2010
Copyright © 2012 oscGold