Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Multiproject Hurtownia Teletechniczna
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
  Katalog » Osprzęt światłowodowy » Patchcordy
Patchcordy
Podkategorie
Znalezione produkty
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Wyświetlanie od 1 do 40 (z 142 pozycji) Stron:  1  2  3  4  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa   Cena   Koszyk 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 0,5m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 0,5m  Cena:
22,40 zł (netto)
27,55 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 2m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 2m  Cena:
22,96 zł (netto)
28,24 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 3m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 3m  Cena:
24,00 zł (netto)
29,52 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,2m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,2m  Cena:
21,60 zł (netto)
26,57 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,3m
 Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,3m  Cena:
22,08 zł (netto)
27,16 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord FTP CU kat.6 20m szary
 Kabel patchcord FTP CU kat.6 20m szary  Cena:
39,03 zł (netto)
48,01 zł (brutto)

 
 
Kabel patchcord LC-FC 50/125 OM2 simplex 1m
 Kabel patchcord LC-FC 50/125 OM2 simplex 1m  Cena:
20,80 zł (netto)
25,58 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 10m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 10m  Cena:
49,92 zł (netto)
61,40 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 12m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 12m  Cena:
54,40 zł (netto)
66,91 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 15m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 15m  Cena:
60,32 zł (netto)
74,19 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 1m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 1m  Cena:
31,20 zł (netto)
38,38 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 20m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 20m  Cena:
70,72 zł (netto)
86,99 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 2m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 2m  Cena:
33,28 zł (netto)
40,93 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 3m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 3m  Cena:
35,36 zł (netto)
43,49 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 5m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 5m  Cena:
39,52 zł (netto)
48,61 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 OM3 duplex 3m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 OM3 duplex 3m  Cena:
38,46 zł (netto)
47,31 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 62.5/125 duplex 20m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 62.5/125 duplex 20m  Cena:
70,72 zł (netto)
86,99 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 62.5/125 duplex 3m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 62.5/125 duplex 3m  Cena:
35,36 zł (netto)
43,49 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 62.5/125 duplex 5m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 62.5/125 duplex 5m  Cena:
39,52 zł (netto)
48,61 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 10m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 10m  Cena:
48,88 zł (netto)
60,12 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 15m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 15m  Cena:
56,69 zł (netto)
69,73 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 1m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 1m  Cena:
29,12 zł (netto)
35,82 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 20m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 20m  Cena:
64,48 zł (netto)
79,31 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 2m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 2m  Cena:
36,40 zł (netto)
44,77 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 3m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 3m  Cena:
37,97 zł (netto)
46,70 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 5m
 Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 5m  Cena:
33,28 zł (netto)
40,93 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord LC/PC-SC/PC 50/125 OM3 duplex 3m
 Kabel patchcord LC/PC-SC/PC 50/125 OM3 duplex 3m  Cena:
33,28 zł (netto)
40,93 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 10m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 10m  Cena:
47,84 zł (netto)
58,84 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 15m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 15m  Cena:
58,24 zł (netto)
71,64 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 1m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 1m  Cena:
29,12 zł (netto)
35,82 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 2m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 2m  Cena:
33,28 zł (netto)
40,93 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 3m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 3m  Cena:
35,20 zł (netto)
43,30 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 5m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 50/125 duplex 5m  Cena:
37,44 zł (netto)
46,05 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 62.5/125 duplex 10m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 62.5/125 duplex 10m  Cena:
47,84 zł (netto)
58,84 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 62.5/125 duplex 1m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 62.5/125 duplex 1m  Cena:
29,12 zł (netto)
35,82 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 62.5/125 duplex 5m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 62.5/125 duplex 5m  Cena:
37,44 zł (netto)
46,05 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 9/125 duplex 10m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 9/125 duplex 10m  Cena:
45,76 zł (netto)
56,28 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 9/125 duplex 15m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 9/125 duplex 15m  Cena:
53,57 zł (netto)
65,89 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 9/125 duplex 1m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 9/125 duplex 1m  Cena:
31,73 zł (netto)
39,03 zł (brutto)

DATA OPTICS posiada swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt ... 
 
Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 9/125 duplex 20m
 Kabel patchcord SC/PC-LC/PC 9/125 duplex 20m  Cena:
61,36 zł (netto)
75,47 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
Wyświetlanie od 1 do 40 (z 142 pozycji) Stron:  1  2  3  4  [Następna >>] 
Kontakt
Tel
(58) 341 03 03
GSM
Sławomir Janusch
535 840 640
slawek.janusch@multiproject.com.pl
34934660
GSM
Filip Kosiedowski
537 00 25 45
filip.kosiedowski@multiproject.com.pl
50722378
Godziny działania sklepu
8°° - 17°°
Składanie zamówień internetowych 24h
Logowanie
Koszyk
... jest pusty
Informacje
Język
Polski Angielski Rosyjski
Cennik
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Nowości
Zobacz wszystkie
26 kwiecień 2018
10914499 wywołań od 08 czerwiec 2010
Copyright © 2012 oscGold