Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Multiproject Hurtownia Teletechniczna
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
  Katalog » Osprzęt światłowodowy
Światłowody
Podkategorie
Znalezione produkty
Sortuj produkty wg:
Pokaż produkty:
Produkty promocyjne:
Ilość wyników na stronie: 
Wyświetlanie od 161 do 200 (z 558 pozycji) Stron: [<< Poprzednia]   1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
 Foto   Nazwa   Cena   Koszyk 
 
Kabel patchcord ST-SC/PC 62.5/125 duplex 2m
 Kabel patchcord ST-SC/PC 62.5/125 duplex 2m  Cena:
29,12 zł (netto)
35,82 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-SC/PC 62.5/125 duplex 5m
 Kabel patchcord ST-SC/PC 62.5/125 duplex 5m  Cena:
35,36 zł (netto)
43,49 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 10m
 Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 10m  Cena:
45,76 zł (netto)
56,28 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 15m
 Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 15m  Cena:
56,16 zł (netto)
69,08 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 1m
 Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 1m  Cena:
27,04 zł (netto)
33,26 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 20m
 Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 20m  Cena:
66,56 zł (netto)
81,87 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 2m
 Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 2m  Cena:
29,12 zł (netto)
35,82 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 5m
 Kabel patchcord ST-ST 50/125 duplex 5m  Cena:
35,36 zł (netto)
43,49 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 100m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 100m  Cena:
504,00 zł (netto)
619,92 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 10m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 10m  Cena:
45,76 zł (netto)
56,28 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 110m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 110m  Cena:
549,00 zł (netto)
675,27 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 11m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 11m  Cena:
86,00 zł (netto)
105,78 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 12m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 12m  Cena:
69,12 zł (netto)
85,02 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 140m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 140m  Cena:
684,00 zł (netto)
841,32 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 150m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 150m  Cena:
729,00 zł (netto)
896,67 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 15m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 15m  Cena:
56,16 zł (netto)
69,08 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 15m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 15m  Cena:
77,76 zł (netto)
95,64 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 160m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 160m  Cena:
536,00 zł (netto)
659,28 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 1m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 1m  Cena:
27,04 zł (netto)
33,26 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 20m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 20m  Cena:
66,56 zł (netto)
81,87 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 20m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 20m  Cena:
92,16 zł (netto)
113,36 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 2m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 2m  Cena:
29,12 zł (netto)
35,82 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 30m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 30m  Cena:
120,96 zł (netto)
148,78 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 32m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 32m  Cena:
126,72 zł (netto)
155,87 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 3m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 3m  Cena:
43,20 zł (netto)
53,14 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 44m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 44m  Cena:
161,28 zł (netto)
198,37 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 5m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 5m  Cena:
35,36 zł (netto)
43,49 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 6m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 6m  Cena:
51,84 zł (netto)
63,76 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 7m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 7m  Cena:
54,72 zł (netto)
67,31 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 80m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 80m  Cena:
288,00 zł (netto)
354,24 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 8m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 8m  Cena:
57,60 zł (netto)
70,85 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 90m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 90m  Cena:
304,00 zł (netto)
373,92 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 9m
 Kabel patchcord ST-ST 62.5/125 duplex 9m  Cena:
60,48 zł (netto)
74,39 zł (brutto)

Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
 
Kabel patchcord światłowodowy uniwersalny wzmocniony SL 4J 9/125 SC/SM 38m
 Kabel patchcord światłowodowy uniwersalny wzmocniony ...  Cena:
820,00 zł (netto)
1.008,60 zł (brutto)

Patch na kablu uniwersalnym SL 4J 9/125 zakończony rozdzialczem z wyprowadzeniem patchcordowym i złączami SC SM, długość 38m. Dowlona długość dostępna na zamówienie.  
 
Karta do czyszczenia zączy Optipop-C
 Karta do czyszczenia zączy Optipop-C  Cena:
114,40 zł (netto)
140,71 zł (brutto)

Kaseta Neoclean-R2 do czyszczenia złączy optycznych z łatwością usuwa wszelkie zanieczyszczenia z czoła ferruli. Nadaje się do wszystkich złączy światłowodowowych prostych i kątowych, z odsłoniętą ferrulą, nie posiadających pinów ... 
 
Kaseta do czyszczenia złączy Cletop-S typ A 2-slot
 Kaseta do czyszczenia złączy Cletop-S typ A 2-slot  Cena:
528,00 zł (netto)
649,44 zł (brutto)

Kaseta Cletop-S jest idealna do czyszczenia ferruli złącz światłowodowych. Sucha tkanina czyszcząca wyklucza użycie IPA lub innych płynów czyszczących, które mogą być toksyczne, trujące, łatwopalne lub mogą pozostawiać ... 
 
Kaseta do czyszczenia złączy Cletop-S typ B 1-slot
 Kaseta do czyszczenia złączy Cletop-S typ B 1-slot  Cena:
457,60 zł (netto)
562,85 zł (brutto)

Kaseta Cletop-S NTT-AT jest idealna do czyszczenia ferruli złącz światłowodowych. Sucha tkanina czyszcząca wyklucza użycie IPA lub innych płynów czyszczących, które mogą być toksyczne, trujące, łatwopalne lub mogą pozostawiać ... 
 
Kaseta do czyszczenia złączy Neoclean-R2
 Kaseta do czyszczenia złączy Neoclean-R2  Cena:
166,40 zł (netto)
204,67 zł (brutto)

Kaseta Neoclean-R2 do czyszczenia złączy optycznych z łatwością usuwa wszelkie zanieczyszczenia z czoła ferruli. Nadaje się do wszystkich złączy światłowodowowych prostych i kątowych, z odsłoniętą ferrulą, nie posiadających pinów ... 
 
Kaseta do czyszczenia złączy Optipop-R ATC-RE-01
 Kaseta do czyszczenia złączy Optipop-R ATC-RE-01  Cena:
416,00 zł (netto)
511,68 zł (brutto)

Kasety do czyszczenia złączy OPTIPOP R łączą wysoką jakość i wydajność czyszczenia z wygodą użytkowania. Zastosowany materiał czyszczący nie wymaga użycia dodatkowych płynów czyszczących. Jedna taśma umożliwia wyczyszczenie 400 ... 
 
Kaseta do czyszczenia złączy Optipop-R ATC-RE-02
 Kaseta do czyszczenia złączy Optipop-R ATC-RE-02  Cena:
416,00 zł (netto)
511,68 zł (brutto)

Kasety do czyszczenia złączy OPTIPOP R łączą wysoką jakość i wydajność czyszczenia z wygodą użytkowania. Zastosowany materiał czyszczący nie wymaga użycia dodatkowych płynów czyszczących. Jedna taśma umożliwia wyczyszczenie 400 ... 
Wyświetlanie od 161 do 200 (z 558 pozycji) Stron: [<< Poprzednia]   1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Kontakt
Tel
(58) 341 03 03
GSM
Sławomir Janusch
535 840 640
slawek.janusch@multiproject.com.pl
34934660
GSM
Filip Kosiedowski
537 00 25 45
filip.kosiedowski@multiproject.com.pl
50722378
Godziny działania sklepu
8°° - 17°°
Składanie zamówień internetowych 24h
Logowanie
Koszyk
... jest pusty
Informacje
Język
Polski Angielski Rosyjski
Cennik
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Nowości
Zobacz wszystkie
23 styczeń 2018
10516505 wywołań od 08 czerwiec 2010
Copyright © 2012 oscGold