Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Multiproject Hurtownia Teletechniczna
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
  Katalog » Przewody » Głośnikowe/Mikrofonowe » Obudowany stelaż zapasu kabla 410x410x100mm
Informacje o produkcie
Obudowany stelaż zapasu kabla 410x410x100mm
Cena produktu: 216,32 zł (netto)
266,07 zł (brutto)
Zamawiana ilość:  
Numer katalogowy 17717
Jednostka miary szt.
Średnia ocena
Brak recenzji
Opis
Linki
Recenzje
 

Obudowany stelażu zapasu kabla nieregulowanego MINI - krzyżak + obudowa.

Stelaż zapasu kabla porządkuje ułożenie rezerwowej długości kabla zapewniając mu jednocześnie prawidłowy promień gięcia. Kabel nawija się na krzyżak. Sam krzyżak może być umieszczony w studni telekomunikacyjnej lub w kablowni (np. pod podłogą techniczną). Wewnątrz pomieszczenia najczęściej stosuje się dodatkowo nakładaną na krzyżak obudowę maskującą.

Zarówno krzyżak jak i obudowa są wykonane z blachy ocynkowanej. Obudowa jest dodatkowo pomalowana proszkowo kolorem RAL 7035, gładkim półmatem.

Wymiary: krzyżak nieregulowany MINI 40x40x9.5cm, obudowa 41x41x10cm

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Data dodania produktu: 13 kwiecień 2018.
Poprzednia strona Produkt 30 z 96
w kategorii Głośnikowe/Mikrofonowe
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii Głośnikowe/Mikrofonowe
  Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 OM3 duplex 30m 116,72 zł (netto)
143,57 zł (brutto)
Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
  Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 30m 64,48 zł (netto)
79,31 zł (brutto)
Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
  Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 25m 58,24 zł (netto)
71,64 zł (brutto)
Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
  Przewód światłowodowy SL-JH Aramid 8x9/125 1,76 zł (netto)
2,16 zł (brutto)
 Kabel optyczny Aramid Z-XOTKtcdD: lekka konstrukcja jednotubowa (~20kg/km), duża giętkość i odporność na przeciąganie mimo niewielkiej średnicy (~5mm), żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), powłoka HDPE, odporność na ... 
  Skrzynka narzędziowa 12" Green Box K-N12G 18,24 zł (netto)
22,44 zł (brutto)
 Skrzynka narzędziowa 12" GREEN BOX K-N12G.Skrzynka narzędziowa zarówno dla majsterkowiczów jak i profesjonalistów. Idealna do warsztatu, garażu, na budowę oraz do domu. Teraz już zawsze będziesz miał pod ręką swoje narzędzia, ... 
Kontakt
Tel
(58) 341 03 03
GSM
Sławomir Janusch
535 840 640
slawek.janusch@multiproject.com.pl
34934660
GSM
Filip Kosiedowski
537 00 25 45
filip.kosiedowski@multiproject.com.pl
50722378
Godziny działania sklepu
8°° - 17°°
Składanie zamówień internetowych 24h
Logowanie
Koszyk
... jest pusty
Informacje
Język
Polski Angielski Rosyjski
Cennik
Powiadomienia
Ostatnio oglądane
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Nowości
Zobacz wszystkie
27 kwiecień 2018
10915647 wywołań od 08 czerwiec 2010
Copyright © 2012 oscGold