Strona główna1 » Przewody2 » Głośnikowe/Mikrofonowe3 » Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1310nm WDM
Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1310nm WDM

Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1310nm WDM

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 20,16 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,16 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 16420

Cena brutto: 110,92 zł

Cena netto: 90,18 zł

Cena katalogowa: 110,92 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
 Moduł SFP-WDM 1,25Gbps SM Tx=1310nm LC simplex, jest przeznaczony do transmisji światłowodowej z wykorzystaniem jednego włókna światłowodowego pracujący na fali przemiennej Tx=1310nm i Rx=1550nm. Moduł wykonany jest z elementu nadawczego klasy I oraz z odbiornika PIN. 
Zdjęcie poglądowe, wygląd naklejki może się różnić w zależności od dostawy

Moduł kompatybilny z przełącznikami: Mikrotik, Ubiquiti, TP-LINK, D-LINK, Netgear, Zyxel, Planet.

W przypadku przełączników HP, CISCO, Allied Telesis, Juniper, DELL, Alcatel Lucent wymagane jest programowanie modułów. Skontaktuj się z nami i podaj model urządzenia - sprawdzimy możliwość zakodowania modułów lub zaproponujemy atrakcyjne cenowo w pełni kompatybilne zamienniki.

Moduł ten jest dedykowany dla sieci światłowodowych jednomodowych (9/125). W celu zestawienia transmisji wymagane jest drugie urządzenie WDM o fala przeciwnych (Tx=1550 Rx=1310). Moduł SFP WDM posiada zapas mocy przewidziany do transmisji na dystansie do 3km. 
Moduł posiada obudowę zgodną z normami dotyczącymi modułów SFP (miniGBIC) oraz naklejkę na górnej części obudowy z opisem długości fali na której pracuje, dystansie pracy oraz prędkości. Moduł objęty jest 36 miesięczną gwarancją.
Zastosowanie 
- Transmisja w technologii WDM BiDi
- Transmisja magistralna sygnału 1Gb.
- Transmisja sygnału optycznego dystrybucyjnego 1Gb.
- Optyczna transmisja sygnału 
 

 

Port

1x 1,25 Gbps LC SM

Długość fali TX

1310

Długość fali RX

1550

Zasięg portu

10dB (3km)

Okablowanie portu

8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Wave Division Multiplexing (WDM)

tak

Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

nie

Typ modułu

SFP

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Stripper do bufora 250µm-900µm Ripley CFS-2-21872

Stripper do bufora 250µm-900µm Ripley CFS-2

184,20 zł brutto149,76 zł netto
Przewód estradowy 2x0,23mm MC305

Przewód estradowy 2x0,23mm MC305

7,82 zł brutto6,36 zł netto
Oznacznik samozaciskowy śr.2mm litera N 30szt-22861

Oznacznik samozaciskowy śr.2mm litera N 30szt

13,80 zł brutto11,22 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl