Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Multiproject Hurtownia Teletechniczna
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
  Katalog » Przewody » Głośnikowe/Mikrofonowe » Kabel patchcord SL-ZRH E90 12x50/125 rozdz. LC 130
Informacje o produkcie
Kabel patchcord SL-ZRH E90 12x50/125 rozdz. LC 130
Cena produktu: 2.187,00 zł (netto)
2.690,01 zł (brutto)
Zamawiana ilość:  
Numer katalogowy 17551
Jednostka miary szt.
Średnia ocena
Brak recenzji
Opis
Linki
Recenzje

patch na kablu 12G 50/125 ZRH zakończony wyprowadzeniem patchcordowym i złączami LC-LC

BUDOWA KABLA


  • Zewnętrzny płaszcz wykonany z tworzywa bezhalogenowego nierozprzestrzeniającego płomienia HFFR (halogen free, flame retardant)
  • Zbrojenie z taśmy stalowej falowanej
  • Wzmocnienie z włókna szklanego
  • Średnica kabla 9.5mm, średnica płaszcza 1.4mm, średnica centralnej tuby 3.3mm
  • Tuba wypełniona żelem tiksotropowym, zawiera do 24 kolorowych włókien w pokryciu pierwotnym 250µm
  • Suche uszczelnienie przeciwwilgociowe w postaci taśmy pęczniejącej pod wpływem wilgoci
  • Zaopatrzony w nitkę rozrywającą powłokę

WŁAŚCIWOŚCI


  • W przypadku pożaru zachowanie integralności systemu przez 90 minut (IEC 60331-11)
  • Doskonale zabezpieczony przed gryzoniami
  • Zewnętrzna powłoka wykonana z materiałów trudnopalnych, bezhalogenowych, odpornych na promieniowanie UV, ścieranie i korozję
  • Na powłoce jest naniesiony symbol kabla oraz markery w odstępach co 1m (+/- 1%)

ZASTOSOWANIE


  • Kable przeznaczone są do transmisji sygnałów cyfrowych i analogowych w całym paśmie optycznym wykorzystywanym we wszystkich systemach transmisji: danych, wizji i fonii
  • Przystosowane do zaciągania do kanalizacji kablowej pierwotnej lub wtórnej oraz do zakopania bezpośrednio w ziemi
  • Ze względu na odporność na promieniowanie UV może być układany na estakadach i dachach budynków oraz liniach napowietrznych
  • Dzięki wzmocnieniu z taśmy stalowej może być stosowany w agresywnym środowisku pracy
  • We wszystkich instalacjach gdzie wymagana jest klasa ogniowa E90

Średnica zewnętrzna 9.5 mm
Waga 115 kg/km
Maksymalna siła ciągnienia dynamiczna 1500 N
Odporność na zgniatanie 5000 N/10cm
Minimalny promień zginania podczas instalacji 204 mm
Minimalny promień zginania podczas pracy 140 mm
Temperatura składowania -40 °C do + 70 °C
Temperatura eksploatacji -25 °C do + 70 °C
Grubość płaszcza 1.4 mm
Kolor płaszcza czarny

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Data dodania produktu: 26 marzec 2018.
Poprzednia strona Produkt 18 z 96
w kategorii Głośnikowe/Mikrofonowe
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii Głośnikowe/Mikrofonowe
  Obudowany stelaż zapasu kabla 410x410x100mm 216,32 zł (netto)
266,07 zł (brutto)
 Obudowany stelażu zapasu kabla nieregulowanego MINI - krzyżak + obudowa.Stelaż zapasu kabla porządkuje ułożenie rezerwowej długości kabla zapewniając mu jednocześnie prawidłowy promień gięcia. Kabel nawija się na krzyżak. Sam ... 
  Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 OM3 duplex 30m 116,72 zł (netto)
143,57 zł (brutto)
Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
  Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 9/125 duplex 30m 64,48 zł (netto)
79,31 zł (brutto)
Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
  Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 25m 58,24 zł (netto)
71,64 zł (brutto)
Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest ... 
  Przewód światłowodowy SL-JH Aramid 8x9/125 1,76 zł (netto)
2,16 zł (brutto)
 Kabel optyczny Aramid Z-XOTKtcdD: lekka konstrukcja jednotubowa (~20kg/km), duża giętkość i odporność na przeciąganie mimo niewielkiej średnicy (~5mm), żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), powłoka HDPE, odporność na ... 
Kontakt
Tel
(58) 341 03 03
GSM
Sławomir Janusch
535 840 640
slawek.janusch@multiproject.com.pl
34934660
GSM
Filip Kosiedowski
537 00 25 45
filip.kosiedowski@multiproject.com.pl
50722378
Godziny działania sklepu
8°° - 17°°
Składanie zamówień internetowych 24h
Logowanie
Koszyk
... jest pusty
Informacje
Język
Polski Angielski Rosyjski
Cennik
Powiadomienia
Ostatnio oglądane
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Nowości
Zobacz wszystkie
22 kwiecień 2018
10901040 wywołań od 08 czerwiec 2010
Copyright © 2012 oscGold