Strona główna1 » Systemy CCTV2 » Akcesoria3 » Atrapy4 » Atrapa kamery sufitowej wandaloodporna 24IR
Atrapa kamery sufitowej wandaloodporna 24IR

Atrapa kamery sufitowej wandaloodporna 24IR

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 20,16 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,16 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 00670

Cena brutto: 30,00 zł

Cena netto: 24,39 zł

Cena katalogowa: 30,00 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Atrapa kamery kopułkowej z diodami IR nie do odróżnienia od prawdziwej kamery. Nie jest to tania plastikowa atrapka sprzedawana w prawie każdym markecie za parę złotych z czerwoną diodką, którą każdy złodziej doskonale zna.Atrapa identyczna z oryginałem, posiada atrapy diód IR - 24 szt., fotorezystor, normalny obiektyw, posiada nawet wyprowadzone kable jak wprawdziwej kamerze: video i zasilanie.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Klienci zakupili także
Kabel HDMI v.1.4 1,5m ethernet ARC 3D 4K

Kabel HDMI v.1.4 1,5m ethernet ARC 3D 4K

12,00 zł brutto9,76 zł netto
Switch TP-Link TL-SF1005D 5xFE

Switch TP-Link TL-SF1005D 5xFE

56,09 zł brutto45,60 zł netto
Konwerter sygnału HDMI/VGA+Jack 3,5"

Konwerter sygnału HDMI/VGA+Jack 3,5"

100,00 zł brutto81,30 zł netto
Pozostałe produkty z kategorii
Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 50/125 duplex 30m-22417

Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 50/125 duplex 30m

122,80 zł brutto99,84 zł netto
Uszczelnienie Jackmoon Simplex JM-SIM-10S070SB-23006

Uszczelnienie Jackmoon Simplex JM-SIM-10S070SB

52,61 zł brutto42,77 zł netto
Zasilacz impulsowy 14,4V 1,5A RP432PS0000A-22433

Zasilacz impulsowy 14,4V 1,5A RP432PS0000A

125,46 zł brutto102,00 zł netto
Transformator video pasywny HYU-594 kpl. -23277

Transformator video pasywny HYU-594 kpl.

103,30 zł brutto83,98 zł netto
Ściągacz izolacji Pro's Kit Tri-Hole 8PK-326 -22415

Ściągacz izolacji Pro's Kit Tri-Hole 8PK-326

110,70 zł brutto90,00 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl