Strona główna1 » Osprzęt światłowodowy2 » Adaptery3 » Adapter na gołe włókno ST
Adapter na gołe włókno ST

Adapter na gołe włókno ST

KDP

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 20,16 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,16 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 05945

Cena brutto: 76,75 zł

Cena netto: 62,40 zł

Cena katalogowa: 76,75 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Adaptery te są przede wszystkim stosowane jako szybki i łatwy sposób zakończenia włókna światłowodowego celem przeprowadzenia pomiarów. Często są stosowane jako sposób sprawdzenia zainstalowanego kabla przed jego właściwym zakończeniem.
Nadaje się do jedno i wielomodowych włókien o średnicy bufora 250 lub 900µm. Adapter posiada ceramiczną ferrulę i zawiera specjalny klips podtrzymujący włókno. Samo włókno nie wymaga klejenia w takim adapterze więc nadaje się on do ponownego wykorzystania. Żywotność adapterów zależy od jakości i czystości przygotowania włókien, które powinny być obcinane przy pomocy specjalnego noża tnącego.
Adaptery są dostępne w standardzie SC, ST i FC/PC.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Adapter hybrydowy ST - FC/PC simplex

Adapter hybrydowy ST - FC/PC simplex

19,19 zł brutto15,60 zł netto
Adapter LC MM duplex OM3 turkus

Adapter LC MM duplex OM3 turkus

7,68 zł brutto6,24 zł netto
Adapter SC/PC SM simplex

Adapter SC/PC SM simplex

3,84 zł brutto3,12 zł netto
Adapter SC/PC MM duplex

Adapter SC/PC MM duplex

5,12 zł brutto4,16 zł netto
Adapter Toshiba TOCP 155

Adapter Toshiba TOCP 155

8,95 zł brutto7,28 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl