Strona główna1 » Osprzęt światłowodowy2 » Adaptery3 » Adapter LC MM duplex OM3 turkus
Adapter LC MM duplex OM3 turkus

Adapter LC MM duplex OM3 turkus

KDP

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 20,16 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,16 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 04577

Cena brutto: 7,68 zł

Cena netto: 6,24 zł

Cena katalogowa: 7,68 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Plastikowa, turkusowa obudowa
Ceramiczny element centrujący

 

Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący.

Adaptery można podzielić na:

      • standardowe - łączące ze sobą złącza tego samego typu - używane do wypełniania pól komutacyjnych w przełącznicach światłowodowych
      • hybrydowe - łączące różne typy złączy - używane najczęściej przy pomiarach sieci światłowodowych

Adaptery dzielą się również na jednomodowe i wielomodowe. By było je łatwiej rozróżnić, często wersje te różnią się kolorem obudowy. Adaptery jednomodowe posiadają ceramiczny element centrujący. W przypadku adapterów wielomodowych element centrujący może być również ceramiczny lub np. metalowy.
Adapter jednomodowy zawsze może służyć jako zamiennik adapteru wielomodowego, jest on po prostu precyzyjniej wykonany.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Adapter SMA MM

Adapter SMA MM

38,38 zł brutto31,20 zł netto
Adapter na gołe włókno ST

Adapter na gołe włókno ST

76,75 zł brutto62,40 zł netto
Adapter SC/PC SM simplex

Adapter SC/PC SM simplex

3,84 zł brutto3,12 zł netto
Adapter LC/APC SM duplex

Adapter LC/APC SM duplex

7,68 zł brutto6,24 zł netto
Adapter FC męski - LC żeński simplex

Adapter FC męski - LC żeński simplex

102,34 zł brutto83,20 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl