Использование данного сайта означает ваше согласие с использованием печенья.
Более подробную информацию можно найти в нашей политике конфиденциальности.
Не показывать это сообщение
Multiproject Hurtownia Teletechniczna
Корзина
Корзина: 0 штук Итог: 0,00 zł
Разделы
Он-лайн ?
Там в настоящее время

 online.
Разделы
Добро пожаловать
Сортировать продукты по:
Показать товары:
Рекламная продукция:
Количество результатов на странице: 
Показано 1 - 40 (всего 558 позиций) Страницы:  1  2  3  4  5 ...  Следующая 
    Наименование   Цена   Купить 
 
Adapter do DL1 - redukcja portu 2.5mm na 1.25mm
 Adapter do DL1 - redukcja portu 2.5mm na 1.25mm  Цена:
104,00 zł исклучая ТЯГЛО
127,92 zł включая ТЯГЛО

    
 
Adapter E2000/APC SM
 Adapter E2000/APC SM  Цена:
35,36 zł исклучая ТЯГЛО
43,49 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, zielona obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter FC męski - LC żeński simplex
 Adapter FC męski - LC żeński simplex  Цена:
70,72 zł исклучая ТЯГЛО
86,99 zł включая ТЯГЛО

    
 
Adapter FC/APC SM
 Adapter FC/APC SM  Цена:
5,20 zł исклучая ТЯГЛО
6,40 zł включая ТЯГЛО

Metalowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter FC/PC SM
 Adapter FC/PC SM  Цена:
4,16 zł исклучая ТЯГЛО
5,12 zł включая ТЯГЛО

Metalowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter HFBR4505Z szary
 Adapter HFBR4505Z szary  Цена:
6,24 zł исклучая ТЯГЛО
7,68 zł включая ТЯГЛО

System HFBR oferuje sześć typów złączy światłowodowych - simpleks, simpleks składany, simpleks z klipsem, simpleks składany z klipsem, dupleks, dupleks z klipsem. Złącza simpleksowe dostępne są w dwóch kolorach w celu ułatwienia ... 
 
Adapter hybrydowy SC/APC - FC/APC simplex
 Adapter hybrydowy SC/APC - FC/APC simplex  Цена:
15,60 zł исклучая ТЯГЛО
19,19 zł включая ТЯГЛО

Metalowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter hybrydowy SC/PC - FC/PC simplex
 Adapter hybrydowy SC/PC - FC/PC simplex  Цена:
15,60 zł исклучая ТЯГЛО
19,19 zł включая ТЯГЛО

Metalowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter hybrydowy SC/PC - LC/PC simplex
 Adapter hybrydowy SC/PC - LC/PC simplex  Цена:
104,00 zł исклучая ТЯГЛО
127,92 zł включая ТЯГЛО

Metalowa obudowa Ceramiczny element centrujący Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter hybrydowy SC/PC - ST simplex
 Adapter hybrydowy SC/PC - ST simplex  Цена:
15,60 zł исклучая ТЯГЛО
19,19 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter hybrydowy SC/PC-ST duplex
 Adapter hybrydowy SC/PC-ST duplex  Цена:
31,20 zł исклучая ТЯГЛО
38,38 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter hybrydowy ST - FC/PC simplex
 Adapter hybrydowy ST - FC/PC simplex  Цена:
15,60 zł исклучая ТЯГЛО
19,19 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter hybrydowy ST-FDDI
 Adapter hybrydowy ST-FDDI  Цена:
62,40 zł исклучая ТЯГЛО
76,75 zł включая ТЯГЛО

Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić na: standardowe - łączące ze sobą złącza tego samego ... 
 
Adapter LC MM duplex
 Adapter LC MM duplex  Цена:
6,24 zł исклучая ТЯГЛО
7,68 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, beżowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter LC MM duplex OM3 turkus
 Adapter LC MM duplex OM3 turkus  Цена:
6,24 zł исклучая ТЯГЛО
7,68 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, turkusowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter LC SM duplex
 Adapter LC SM duplex  Цена:
6,24 zł исклучая ТЯГЛО
7,68 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, niebieska obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter LC SM duplex z klapką
 Adapter LC SM duplex z klapką  Цена:
8,32 zł исклучая ТЯГЛО
10,23 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, niebieska obudowa Ceramiczny element centrujący Klapka zamykająca port   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery ... 
 
Adapter LC SM quad
 Adapter LC SM quad  Цена:
12,48 zł исклучая ТЯГЛО
15,35 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, niebieska obudowa Ceramiczny element centrujący Pasuje do otworów SC duplex   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik ... 
 
Adapter LC SM simplex
 Adapter LC SM simplex  Цена:
6,24 zł исклучая ТЯГЛО
7,68 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, niebieska obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter LC/APC SM duplex
 Adapter LC/APC SM duplex  Цена:
6,24 zł исклучая ТЯГЛО
7,68 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, zielona obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter LC/APC SM simplex
 Adapter LC/APC SM simplex  Цена:
6,24 zł исклучая ТЯГЛО
7,68 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, zielona obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter MTRJ
 Adapter MTRJ  Цена:
7,28 zł исклучая ТЯГЛО
8,95 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, czarna obudowa Wymaga połączenia złącza żeńskiego z męskim   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można ... 
 
Adapter MU SM simplex
 Adapter MU SM simplex  Цена:
20,80 zł исклучая ТЯГЛО
25,58 zł включая ТЯГЛО

Metalowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter na gołe włókno FC
 Adapter na gołe włókno FC  Цена:
124,80 zł исклучая ТЯГЛО
153,50 zł включая ТЯГЛО

Adaptery te są przede wszystkim stosowane jako szybki i łatwy sposób zakończenia włókna światłowodowego celem przeprowadzenia pomiarów. Często są stosowane jako sposób sprawdzenia zainstalowanego kabla przed jego właściwym ... 
 
Adapter na gołe włókno SC
 Adapter na gołe włókno SC  Цена:
124,80 zł исклучая ТЯГЛО
153,50 zł включая ТЯГЛО

Adaptery te są przede wszystkim stosowane jako szybki i łatwy sposób zakończenia włókna światłowodowego celem przeprowadzenia pomiarów. Często są stosowane jako sposób sprawdzenia zainstalowanego kabla przed jego właściwym ... 
 
Adapter na gołe włókno ST
 Adapter na gołe włókno ST  Цена:
124,80 zł исклучая ТЯГЛО
153,50 zł включая ТЯГЛО

Adaptery te są przede wszystkim stosowane jako szybki i łatwy sposób zakończenia włókna światłowodowego celem przeprowadzenia pomiarów. Często są stosowane jako sposób sprawdzenia zainstalowanego kabla przed jego właściwym ... 
 
Adapter SC/APC SM duplex
 Adapter SC/APC SM duplex  Цена:
4,16 zł исклучая ТЯГЛО
5,12 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, zielona obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter SC/APC SM simplex
 Adapter SC/APC SM simplex  Цена:
3,12 zł исклучая ТЯГЛО
3,84 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, zielona obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter SC/APC SM simplex z klapką
 Adapter SC/APC SM simplex z klapką  Цена:
3,74 zł исклучая ТЯГЛО
4,60 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, zielona obudowa Ceramiczny element centrujący Klapka zamykająca port   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery ... 
 
Adapter SC/PC MM duplex
 Adapter SC/PC MM duplex  Цена:
4,16 zł исклучая ТЯГЛО
5,12 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, beżowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter SC/PC MM duplex OM3 turkus
 Adapter SC/PC MM duplex OM3 turkus  Цена:
4,16 zł исклучая ТЯГЛО
5,12 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, turkusowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter SC/PC MM simplex
 Adapter SC/PC MM simplex  Цена:
3,12 zł исклучая ТЯГЛО
3,84 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, beżowa obudowa Ceramiczny element centrujący Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter SC/PC SM duplex
 Adapter SC/PC SM duplex  Цена:
4,16 zł исклучая ТЯГЛО
5,12 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, niebieska obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter SC/PC SM simplex
 Adapter SC/PC SM simplex  Цена:
3,12 zł исклучая ТЯГЛО
3,84 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, niebieska obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter SC/PC SM simplex z klapką
 Adapter SC/PC SM simplex z klapką  Цена:
3,12 zł исклучая ТЯГЛО
3,84 zł включая ТЯГЛО

Plastikowa, niebieska obudowa Ceramiczny element centrujący Klapka zamykająca port Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można ... 
 
Adapter serwisowy do złaczy E2000
 Adapter serwisowy do złaczy E2000  Цена:
20,80 zł исклучая ТЯГЛО
25,58 zł включая ТЯГЛО

Adapter serwisowy do złączy E2000 umożliwia łatwe otwarcie klapki złącza np. w celu przeczyszczenia czoła ferruli. 
 
Adapter SMA MM
 Adapter SMA MM  Цена:
31,20 zł исклучая ТЯГЛО
38,38 zł включая ТЯГЛО

Metalowa obudowa Metalowy element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter ST MM
 Adapter ST MM  Цена:
4,16 zł исклучая ТЯГЛО
5,12 zł включая ТЯГЛО

Metalowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter ST SM
 Adapter ST SM  Цена:
3,12 zł исклучая ТЯГЛО
3,84 zł включая ТЯГЛО

Metalowa obudowa Ceramiczny element centrujący   Adaptery światłowodowe służą do połączenia dwóch złączy światłowodowych. Inna nazwa tego elementu to łącznik centrujący. Adaptery można podzielić ... 
 
Adapter Toshiba TOCP 155
 Adapter Toshiba TOCP 155  Цена:
6,24 zł исклучая ТЯГЛО
7,68 zł включая ТЯГЛО

Złącze Toshiba TOCP 155 do światłowodu polimerowego o średnicy 1000µm. Zgodne ze złączem JIS F05. Używane w systemach Toslink. 
Показано 1 - 40 (всего 558 позиций) Страницы:  1  2  3  4  5 ...  Следующая 
Контакт
Tel
(58) 341 03 03
GSM
Sławomir Janusch
535 840 640
slawek.janusch@multiproject.com.pl
34934660
GSM
Filip Kosiedowski
537 00 25 45
filip.kosiedowski@multiproject.com.pl
50722378
Раскройте часы
8°° - 17°°
Składanie zamówień internetowych 24h
Позвольте войти
Корзина
Корзина пуста
Информация
Языки
Polski Angielski Rosyjski
Ценники
Бюллетень
Хотите получать информацию о новых продуктах в магазинах? Дайте нам адрес электронной почты для получения новостей магазинах.
Адрес E-Mail:
Ваше Имя:
Новинки
Oсмотрите все
Среда 24 Январь, 2018
10516928 просмотренных страниц c Вторник 08 Июнь, 2010
Copyright © 2012 oscGold